Gry

Titanfall 2 może zawitać także na konsole PlayStation

przeczytasz w 1 min.

Blake Jorgensen, CFO studia EA, wyraźnie dał ostatnio do zrozumienia, iż Titanfall 2 nie będzie już tytułem na wyłączność konsol Xbox.

Titanfall 2 gra

Titanfall okazało się debiutem bardzo udanym i niemal pewne jest, że marka ta będzie dalej rozwijana. Chociaż oficjalnej zapowiedzi kolejnej odsłony jeszcze nie mieliśmy to EA mówi o tym między wierszami zaskakująco często.

Dzięki temu wszyscy zastanawiają się nie nad tym czy Titanfall 2 zostanie ogłoszony, ale kiedy to nastąpi. Co więcej, dylematy te towarzyszą także właścicielom konsol PlayStation, którzy w Titanfall okazji zagrać nie mieli.

Blake Jorgensen, CFO studia EA, wyraźnie dał ostatnio do zrozumienia, iż Titanfall 2 nie będzie już tytułem na wyłączność konsol Xbox. Tym samym gra trafić powinna na PC, PlayStation 4Xbox One. Bardziej zastanawiający wydaje się być natomiast los poprzedniej generacji platform Sony i Microsoftu.

"W ubiegłym roku pojawiliśmy się tylko na Xbox. W przyszłości, chociaż nic nie zostało jeszcze ogłoszone, prawdopodobnie zrobimy nowego Titanfall. Pojawi się on na więcej niż jednej platformie i myślę, że będzie to bardzo pozytywne."

Podoba Wam się rozgrywka, jaką oferuje Titanfall? Czekacie na zapowiedź kontynuacji?

Źródło: gamespot

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Colidace
  1
  Titanfall 100 razy lepszy niz COD AW
  • avatar
   Konto usunięte
   -2
   "W ubiegłym roku pojawiliśmy się tylko na Xbox."
   przecież na PC też było bo sam grałem lol
   • avatar
    Konto usunięte
    -4
    To jeszcze ktoś w to gra?
    • avatar
     gacek585
     -9
     ....News 2018....Titanfall 5 z otwartym światem.....
     nowy kotlet podano :))
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Jasne CD Projekt właśnie zapowiedziało że Wiedźmin 3 wyjdzie na ps2 a może nawet na ps1 ........... a tak zupełnie serio NIE NIE wyjdzie żadna gra na stare konsole, tak ciężko pojąć że mają za słabą specyfikację???