Gry

Titanfall 2 - nadciągają nowości

przeczytasz w 1 min.

Bawiący się przy Titanfall 2 mogą zacierać ręce. Kolejne miesiące upłynąć mają pod znakiem interesujących aktualizacji.

Respawn Entertainment obiecywało przed premierą Titanfall 2, że będzie tytuł ten wpierać przez kolejne miesiące. Nie były to słowa rzucane na wiatr.

W połowie miesiąca zapowiedziana została aktualizacja, która wniesie do zabawy między innymi nowe mapy i kolejny tryb rozgrywki - Szybki szturm. Teraz dowiedzieliśmy się, iż łatka udostępniona zostanie w lutym.

„Szybki szturm to oparty na rundach tryb eliminacji 6 na 6, w którym walczą sami piloci. W każdej rundzie gracze mają tylko 60 sekund, aby wyeliminować całą drużynę przeciwną lub przejąć kontrolę nad neutralną flagą. Drużyna, która trzyma neutralną flagę, gdy czas dobiegnie końca, wygrywa rundę, niezależnie od tego, ilu graczy zginęło. Podniesienie flagi w odpowiednim momencie jest kluczowym aspektem tego trybu.”

Na tym jednak nie koniec. Twórcy pochwalili się, że kolejne miesiące także przynosić będą dodatkową, darmową zawartość. W marcu wydana zostanie aktualizacja, dzięki której można będzie toczyć pojedynki na mapie Kolonia - znanej z poprzedniej odsłony serii, ale podanej teraz w odświeżonych szatach.

Titanfall 2 nowości

Wkrótce pojawić powinien się zwiastun pokazujący tryb Szybki szturm. Obecnie, jak podaje producent, najpopularniejszym trybem gry jest Wyniszczenie, za którym plasują się Łowy oraz Obrona umocnień.

Źródło: titanfall

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  DanyGee
  2
  Bardzo udana strzelanka. Przesiadłem się na nią z także bardzo fajnego HAWKEN'a.
  • avatar
   Hedrox
   0
   Gram codziennie i bardzo lubię. Polecam, bo to godna, a niestety niedoceniona finansowo gra. Respawn zdecydowanie ma talent (stworzyli COD), a i kampania Titanfall 2 jest nadzwyczaj fajna. Nie chciałbym, aby stwierdzili, że to nie ma sensu.