Gry

To jest news o Cyberpunk 2077, a Ty, graczu, w niego klikniesz

przeczytasz w 1 min.

Adam Kiciński, prezes CD Projekt, nie ukrywa, iż jest zadowolony z tego, jak entuzjastycznie przyjmowane są zapowiedzi dotyczące Cyberpunk 2077 oraz z tego, jak duże zainteresowanie budzą.

Są gry, na które gracze czekają z wielką niecierpliwością, a co za tym idzie chętnie czytają informacje na ich temat i oglądają wszelkiego rodzaju materiały wideo. Można było twierdzić, że Cyberpunk 2077 zalicza się do tego grona, głosy płynące z obozu CD Projekt nie powinny w związku z tym dziwić.

Adam Kiciński, prezes CD Projekt, nie ukrywa, iż jest zadowolony z tego, jak entuzjastycznie przyjmowane są zapowiedzi dotyczące Cyberpunk 2077 oraz z tego, jak duże zainteresowanie budzą. Szczególną uwagę zwrócił na oglądalność oficjalnych materiałów wideo, która jest zdecydowanie większa niż w przypadku Wiedźmina 3: Dziki Gon.

„Jak widać, zainteresowanie Cyberpunk 2077, a przynajmniej w jego zwiastunami, jest wielokrotnie większe niż w przypadku Wiedźmina 3. Oczywiście nie polecam wyciągnięcia daleko idących wniosków. Na wczesnym etapie kampanii promującej najważniejszym pytaniem z naszej perspektywy było jednak to, czy Cyberpunk 2077, nowe IP, które wprowadzamy na rynek przejmie się i czy będzie tak dobrze odbierany jakbyśmy oczekiwali, przynajmniej pod względem przyciągnięcia zainteresowania graczy. Statystyki oglądalności odpowiadają na nasze pierwsze pytanie pozytywnie, gracze są zainteresowani Cyberpunk 2077 i niecierpliwie oczekują premiery.”


Data premiery Cyberpunk 2077 nie została jeszcze ogłoszona. Wiadomo, że platformy docelowe gry to PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Cyberpunk 2077

Komentarze

20
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudi4Fr
  6
  Autentycznie nie pamietam kiedy ostatni raz nie mogłem się doczekać premiery jakieś gry.

  Hype jest ogromny ale z tego co Red'si pokazali jak na razie zapowiada się jedna z najbardziej dopracowanych gier wszechczasów.

  Jedno jest pewne dla CP2077 trzeba bedzie złożyć nową maszynę bo nie ma bata żeby w to grać na medium czy high wszystkie opcje muszą być na MAX. Do tego zaklepać wiele dni wolnego i pożegnać się z rodziną i znajomymi.
  • avatar
   PawelSalsa
   0
   Browara chciales powiedziec chyba? :P
   • avatar
    thoruus
    0
    Fun Fact: zarówno Sapkowski jak i Gibson urodzili się w 1948 roku ;)