Gry mobilne

Top Eleven: piłkarski menedżer został pobrany już 100 mln razy

przeczytasz w 1 min.

Każdego miesiąca w Top Eleven gra ponad 10 milionów osób, a codziennie do gry logują się 4 miliony graczy.

Top Eleven

100 milionów pobrań – taką liczbą pochwalić może się gra Top Eleven, co czyni ją najpopularniejszym menedżerem piłkarskim na urządzeniach mobilnych. Serbskiej firmie Nordeus udało się osiągnąć ten rekord w pięć lat – tyle bowiem minęło od premiery tego tytułu na rynku. 

Firma Nordeus pochwaliła się też bardziej szczegółowymi statystykami. Okazuje się, że każdego miesiąca w Top Eleven gra ponad 10 milionów osób, a codziennie do gry logują się 4 miliony graczy (dane z AppStats). 

Pierwszy raz słyszycie o Top Eleven? To gra mobilna pozwalająca wcielić się w zarządcę klubu piłkarskiego. Gracz może konkurować z innymi w rozgrywkach ligowych, towarzyskich i mistrzostwach, aby zwiększyć prestiż swojej drużyny i podskoczyć w rankingu.

W grze jest co robić, jak zapewniają twórcy: „są to zarówno decyzje długofalowe, jak np. zakupy graczy do danego sezonu, wybór i utrzymanie stadionu, jak i doraźne polegające np. na ustaleniu składu jedenastki na dany mecz. Poza orientacją w specyfice sportowej konieczna jest także umiejętność dobrego inwestowania i generowania przychodów, wirtualnych zysków, a także budowanie morale zespołu”.

Gra Top Eleven dostępna jest do pobrania za darmo z platform Apple Store oraz Google Play. Nad jej rozwojem czuwa serbska firma Nordeus, zatrudniająca 170 ludzi w 5 różnych krajach.

Źródło: Nordeus

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  3
  Wspaniałe tłumaczenie by Google? Przeróbcie na polski jeśli to nie problem.
  • avatar
   decorator12
   0
   Artykuł sponsorowany według mnie, mogli o tym napisać.
   Gra to jedno, wielkie jak statek obcych z Dnia Niepodległości P2W. Kupić zawodnika można tylko za walutę premium.