SSD

Intel zwróci do 310 złotych kupującym dyski SSD 730

przeczytasz w 1 min.

Promocja TopTech Cashback obejmuje modele Intel SSD 730 240 i 480 GB.

Intel SSD 730 240 GB

Planujecie kupno dysku Intel SSD 730 (mieliśmy okazję przetestować wersję 240 GB)? Właśnie jest do tego dobra okazja, bo producent rozpoczął akcję promocyjną TopTech Cashback i zwraca część ceny nośników.

Kupujący model o pojemności 240 GB mogą otrzymać 62,50 złote zwrotu, natomiast wybierając wersję o pojemności 480 GB jest to 125 złotych. Gdybyście jednak planowali kupno dwóch takich dysków (np. do stworzenia macierzy RAID 0), producent zwraca już odpowiednio 155 i 310 złotych.

Promocja przysługuje na nośniki kupione między 18 sierpnia a 3 października tego roku, a wniosek o zwrot musi być złożony dopiero po 30 dniach od zakupu (i nie później niż 60 dni). W formularzu na stronie producenta należy podać dane kontaktowe, numer konta bankowego, a także przesłać kopię dowodu zakupu dysku lub dysków. Regulamin promocji TopTech Cashback znajdziecie tutaj.

ModelKwota zwrotu
Intel SSD 730 240 GB62,50 złotych
Intel SSD 730 480 GB125 złotych
2x Intel SSD 730 240 GB155 złotych
2x Intel SSD 730 480 GB310 złotych

Przy okazji warto jeszcze wspomnieć, że podobna promocja obejmuje odblokowane procesory Intel Devil's Canyon i Pentium Anniversary kupione z nowymi płytami głównymi ASUS, ASRock, Gigabyte i MSI.

Źródło: TopTech Cashback

Komentarze

21
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  sadys
  23
  Dziwna ta akcja... mogliby normalnie cene obnizyc ...
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   Coś jak na Intela to stali się bardzo hojni, ale czy nie lepiej zejść normalnie z ceny i nie wypełniać formularzy ? Myślę, że to byłoby prostsze.
   • avatar
    Konto usunięte
    2
    Wiem dlaczego tak im śpieszno do rabatów i zwrotów... bo stare dyski jak i stare generacje płyt głównych itp... są wystarczające dla większości konsumentów i przy okazji tańsze, więc desperackie chwyty marketingowe tego typu będą coraz częściej spotykane ;_;
    • avatar
     Konto usunięte
     -9
     Kto jest jeszcze na tyle naiwny, zeby wierzyl w te promocje? Zwroty? Haha! Alez oni sa hojni i szczodrzy! Pewnie znowu naprodukowali 500.000 sztuk dyskow z serii z "drobna" wada i chca to wcisnac. Dlaczego oni traktuja ludzi jak idiotow?
     • avatar
      darulok
      0
      a ja mysle ze poprostu jesli sie krzyczy ze oddaja kase itd to poprostu wszedzie jest glosniej i jest wiekszy marketnig .Jakby ceny byly nizsze to nikt by nie zauwazyl a jak juz kazdy slyszy ze oddaja kase to juz nie wiamo co i szuka co to ma byc itd,....i kupuje bo uwaza ze okazja jak przekreslone ceny w biedronkach..nawet na wyzsze:)
      • avatar
       adamgr
       0
       Sie nie dziwie jak te dyski kosztuja prawie 700 zl za 240 GB :D