Gry komputerowe

Total War: Arena - oto kod na 7 dni zabawy

przeczytasz w 1 min.

Aktualnie trwają zamknięte beta testy gry Total War: Arena, czyli sieciowej odsłony znanej i lubianej strategicznej serii od Creative Assembly. Wystarczy jednak, że wpiszecie podany przez nas kod, a automatycznie do nich dołączycie.

Co powiecie na tydzień zabawy przy Total War: Arena? Jeśli brzmi to dla was jak dobry plan na ferie, to z przyjemnością podzielimy się z wami sposobem na jego realizację.

Graj przez 7 dni w Total War: Arena...

Wystarczy, że najpóźniej do 5 lutego zarejestrujecie się w zamkniętych beta testach Total War: Arena, wykorzystując kod, który wam podamy, a otrzymacie automatyczny dostęp na 7 dni. Przy okazji dostaniecie też 500 złota do wykorzystania.

Total War: Arena screen akcja

Kod to: TWAEUOW. Jak z niego skorzystać? Należy wejść na oficjalną stronę gry Total War: Arena, kliknąć „zarejestruj się” i podczas zakładania konta wpisać ciąg znaków w miejsce „Czy masz kod zaproszenia?”. 

...i weź udział w programie „Nieśmiertelni”

„Nieśmiertelni” to program dla osób bawiących się przy Total War: Arena. Mogą one wygrać unikatowe opcje wyglądu jednostek, doświadczenie i inne bonusy, które w przeciwieństwie do samego postępu nie zostaną zresetowane po wydaniu pełnej wersji gry.

Total War: Arena screen mapa

„Otwarty tydzień to idealna okazja, aby dołączyć do gry w ostatnim etapie zamkniętej bety. Cenimy opinie graczy, a program Nieśmiertelnych to świetna okazja, aby nagrodzić wszystkich za udzielane wsparcie” – powiedział Gabor Beressy, dyrektor gry Total War: ARENA w Creative Assembly.

Źródło: Wargaming

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Nullmaruzero
  1
  A gdzie strzały i bełty premium ja się pytam!?
  • avatar
   winged
   0
   Tydzien gry, zbytek łaski, takie poświęcenie, my niegodni dziekujemy