Gry komputerowe

Skaveni dołączają do Total War: Warhammer II

przeczytasz w 1 min.

Czwartą, ostatnią już frakcją w Total War: Warhammer II będą Skaveni. Dowodzenie nimi zapowiada się na kawał dobrej rozrywki.

Ekipa Creative Assembly zapowiadała, że w Total War: Warhammer II pojawią się cztery frakcje, ale nie ujawniała ostatniej z nich. Aż do teraz – oficjalnie wiemy już, że będą to Skaveni.

Skaveni dołączają tym samym do trzech znanych nam już wcześniej frakcji, a więc Mrocznych Elfów, Elfów Wysokiego RoduJaszczuroludzi. Przerośnięte szczurzyska to potężni, ale też niezbyt zdyscyplinowani mieszkańcy Świata Warhammera. Zarazę, chaos i zniszczenie będą rozprzestrzeniać pod wodzą legendarnych mistrzów, którymi są Queek Headtaker i Lord Skrolk.

O tym, jak jednostki Skavenów prezentują się na polu bitwy, możecie przekonać się, oglądając najnowszy, poświęcony właśnie im zwiastun gry Total War: Warhammer II, a to naprawdę dobrze wypełnione dwie minuty. Dodajmy jeszcze na koniec, że strategia ta zadebiutuje na rynku już niedługo, bo 28 września. Gra zmierza oczywiście wyłącznie na komputery osobiste.

Źródło: SEGA

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Geralt
    1
    Czyli tym razem ludzi beda sprzedawac w DLC :)? Sprytne;) - niemniej gra sporo straci, bo jednak jak gram w nowa gre to zaczynam od ludzi ;). Dopiero potem biore inne rasy.