Filmy / seriale / VOD

Są tu fani Transfomers? Nadciąga Wojna o Cybertron na drugą nóżkę

przeczytasz w 1 min.

Transformers: Wojna o Cybertron – trylogia. Wschód Ziemi to tytuł drugiego sezonu serialu, który jak na razie wypada lepiej niż dobrze. Przygotuj się na kolejną część opowieści o Autobotach i Deceptikonach.

Trylogia Transfomers: Wojna o Cybertron zaliczyła (zaskakująco wręcz) dobry start. Pierwszy rozdział – zatytułowany Oblężenie – to 2,5 godziny wciągającej i wypełnionej akcją animacji, a kontynuacja zapowiada się równie ciekawie. Już teraz zobacz oficjalny zwiastun rozdziału drugiego, którego tytuł brzmi Wschód Ziemi i w którym wypatrujemy jednej z najgorętszych nowości Netflix zaplanowanych na końcówkę tego roku.

Zobacz najnowszy zwiastun Transformers: Wojna o Cybertron – trylogia. Wschód Ziemi: 

Podobnie jak w przypadku Oblężenia, na Transformers: Wojna o Cybertron – trylogia. Wschód Ziemi złoży się 6 odcinków o długości około 25 minut. Będą one stanowić bezpośrednią kontynuację opowieści, z którą każdy abonent Netfliksa mógł i wciąż może się zapoznać. To nieco dojrzalsza niż w przypadku kinowych odsłon, ale wciąż dająca szalenie dużo rozrywki opowieść o wojnie Autobotów i Deceptikonów.

Nie oglądałeś pierwszej części? Nie czytaj dalej. A jeśli oglądałeś to przygotuj się na opowieść o tym, jak Megatron próbuje poradzić sobie ze świadomością, że utracił Wszechiskrę, a jego Decepticony nie mogą wydostać się z Cybertronu oraz o tym, jak Optimus Prime wraz z ekipą spotyka na swojej drodze kosmicznych najemników. I co? Będziesz oglądać?

Premiera drugiej części trylogii odbędzie się pod koniec bieżącego roku

Źródło: Netflix Polska, informacja własna

Czytaj dalej o serialach: 

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    levusek1992
    0
    Pierwszy raz o tym słyszę i w sumie liczę, że zaraz zapomnę :D