• benchmark.pl
 • Gry
 • Kalypso Media zapowiada grę Tropico 5 - pojawi się ciekawy tryb multiplayer
Gry

Kalypso Media zapowiada grę Tropico 5 - pojawi się ciekawy tryb multiplayer

przeczytasz w 1 min.

Fani serii Tropico mają powody do zadowolenia. Kalypso Media zapowiedziało kolejną odsłonę cyklu - Tropico 5.

Tropico 5 gra zapowiedź

Fani serii Tropico mają powody do zadowolenia. Kalypso Media zapowiedziało kolejną odsłonę cyklu - Tropico 5. Czego będzie można się po niej spodziewać?

Rewolucji nie uświadczymy, ale szykuje się całkiem spory powiew świeżości. Gracze ponownie wcielą się w El Presidente (każdy członek rodziny będzie obecny na wyspie i może zostać wyznaczony na władcę, kierownika czy ambasadora) i budować będą potęgę państwa od okresu kolonialnego aż do współczesności.

Spodziewać można się poprawionej prawy graficznej, a także ulepszonych mechanizmów handlu i wznoszenia nowych budynków. Nie to będzie jednak największą nowością. W Tropico 5 bawić będzie można się ze znajomymi w trybie multiplayer. 4 graczy budować ma swoje imperia na jednej wyspie, rywalizując przy tym ze sobą lub współpracując.

Na razie ujawniono jedynie tyle. Więcej szczegółów dotyczących Tropico 5 poznamy na targach Gamescom, które startują już w przyszłym tygodniu. Sama premiera gry odbędzie się natomiast w przyszłym roku, kiedy to gra trafi na komputery oraz konsole Xbox 360.

Na deser udostępniony został pierwszy zwiastun gry. Jest on bardzo oryginalny i z całą pewnością wyróżnia się na tle innym filmików promujących nowe produkcje. Chociażby z tego powodu może spodobać się nie tylko największym fanom serii Tropico.


Źródło: ign, z-giochi

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Maciej Lewczuk
  5
  Trailer na modłę kultowej sceny z Charlie Chaplinem w filmir "Dictator" http://www.youtube.com/watch?v=IO0Q1Q7o1No
  • avatar
   takewon
   3
   Hehe trailer mi wyglądał, bardziej na zapowiedź Jackass'ów z Ryanem Dunn'em ;) Może się całkiem ciekawie zapowiadać taka rozgrywka online w kilku znajomych.
   • avatar
    Kadzidło
    1
    fajnie wyglada polska na tym globusie
    • avatar
     Damian Szymański
     0
     Premiera również na Windows, Mac i Linux. Warto pamiętać.