Ciekawostki

Twórcy Gry o Tron szykują niezapomniane zakończenie

przeczytasz w 1 min.

Ostatni sezon serialu Gra o Tron coraz bliżej. Twórcy chcieliby, aby zakończenie spotkało się z tak dobrymi opiniami, jakimi cieszył się finał Breaking Bad.

Historia zna wiele świetnych seriali, których zakończenia okazywały się mniejszym lub większym rozczarowaniem. Twórcy Gry o Tron zapewniają, co oczywiście nie może dziwić, iż w tym przypadku możemy być spokojni.

Coraz większymi krokami zbliża się premiera ostatniego sezonu serialu. Chociaż twórcom wyjątkowo skutecznie udaje się utrzymywać w tajemniczy niemal wszystkie informacje na temat fabuły, nie przeszkadza im to w coraz częstszym podgrzewaniu atmosfery. Tym razem zadbał o to Dan Weiss, producent i scenarzysta serialu.

W ostatnim wywiadzie odniósł się do pytań dotyczących zakończenia Gry o Tron. Ma być ono niezapomniane, ale w pozytywnym kontekście. Twórców zadowoliłby odbiór na poziomie tego, jakim cieszył się finał Breaking Bad.

„Chcemy żeby ludzie to pokochali. To dla nas bardzo ważne. Spędziliśmy w tym świecie 11 lat. Wiemy, że bez względu na to co zrobimy, nawet jeśli jest to optymalna wersja, pewne osoby będą niezadowolone. Nie ma wersji, o której wszyscy powiedzą, że jest doskonała. Taka rzeczywistość nie istnieje. Mam nadzieję, że nasz finał będzie odebrany podobnie do finału Breaking Bad, który z reguły oceniany był na A czy A +.”

8. sezon serialu Gra o Tron zadebiutuje w Polsce 15 kwietnia tego roku.

Źródło: ew, HBO (foto)

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  6
  Niech już wychodzą te odcinki. Jaram się jak córka Stannisa.
  • avatar
   Marucins
   0
   "Nie wiem czego się spodziewać i nie chce tego wiedzieć. Zobaczę w swoim czasie".