Gry

Twórcy serii Wolfenstein szykują kolejne mocne uderzenie

przeczytasz w 1 min.

I wszystko wskazuje na to, że będzie nim nowa część cyklu Wolfenstein.

Seria Wolfenstein może pochwalić się całkiem dużym, a już z pewnością bardzo wiernym gronem sympatyków. Cieszyć może zatem świadomość, że Machine Games w pocie czoła pracuje nad kolejną grą.

Mówi się o tym już od wielu miesięcy. Wprawdzie cały czas były to informacje nieoficjalne, ale na tyle wiarygodne, że mało kto miał wątpliwości co do ich autentyczności. A gdyby jednak, teraz rozwiał je Pete Hines, szef marketingu Bethesdy.

Miał on już okazję zapoznać się z szykowaną grą. Określona została ona mianem „f**king bananas”, czego tłumaczyć nie będziemy. Każdy zdaje sobie sprawę, że jest to wyraz dużego entuzjazmu.

„Zespół Machine Games ciężko pracuje nad czymś, w co mogę powiedzieć, że już grałem. To jest naprawdę f**king bananas. Nie mogę się doczekać momentu, w którym można będzie to zaprezentować.”

Konkretów niestety nie podano, nie padły nawet sugestie, iż mowa o serii Wolfenstein. W tym miejscu powracają jednak przywoływane już przecieki, wedle których innego scenariusza nie powinniśmy oczekiwać. Być może gra zostanie oficjalnie zapowiedziana na targach E3 2017.

Źródło: gamespot

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  naqerpl
  14
  Wypowiedź szefa marketingu to jak dziewczyna która mówi,że jest dziewicą.
  Nie wiesz póki nie sprawdzisz.
  • avatar
   NewUnnamedUser
   9
   Zróbta Enemy Territory. Koniecznie tak jak oryginał osadzone w realiach II Wojny Światowej. Grałem w niemal wszystkie strzelanki online jakie tylko są możliwe, Half Life, CS 1.6, CS:GO, BF'y, Quake'i, COD'y i inne mniejsze produkcje, ale nic nie może się równać z ET. Fenomenalna gierka i pomimo, że darmowa, prawie 15 lat na karku, wciąż jest sporo serwerów i graczy. Nigdzie indziej fragowanie i wykonywanie zadań nie daje takiej frajdy jak w tej grze.
   • avatar
    ohoho
    3
    "ale nic nie może się równać z ET. Fenomenalna gierka i pomimo, że darmowa, prawie 15 lat na karku, wciąż jest sporo serwerów i graczy. Nigdzie indziej fragowanie i wykonywanie zadań nie daje takiej frajdy jak w tej grze."

    Nic dodać nic ująć, do dzisiaj gram.
    I też liczę na to, że pracują nad Wolf:ET HD remastered.