Gry

Ubisoft prezentuje funkcje sieciowe w Watch Dogs 2

przeczytasz w 1 min.

Teoretycznie tryb dla jednego gracza oznacza rozgrywkę w pojedynkę. W Watch Dogs 2 nie do końca się to jednak sprawdza.

Targi Gamescom 2016 bez studia Ubisoft? Mało kto sobie taki obrót spraw wyobrażał, producent nie mógł odpuścić przecież okazji do przypomnienia szerszemu gronu graczy o swoich produkcjach. Najmniejszym zaskoczeniem nie jest też fakt, że w centrum uwagi znajduje się Watch Dogs 2.

Producent pokusił się oczywiście o zwiastun na okoliczność wspomnianej imprezy. Koncentruje się on na funkcjach sieciowych. Nie oznacza to jednak, że mowa o zmaganiach multiplayer.

Cały czas pozostajemy w trybie dla pojedynczego gracza. Po podłączeniu się do sieci spodziewać można się jednak ciekawych interakcji z innymi graczami. Producent koncentruje się tutaj na 3 rozwiązaniach, a mianowicie kooperacji, inwazji (PvP), a także trybie Łowca Głów.

„Rozgrywając kampanię jednoosobową, bądź w nieustannym kontakcie ze znajomymi, dzięki zupełnie nowym rozwiązaniom sieciowym Watch Dogs, do których zaliczają się między innymi tryby współpracy oraz PvP.”


Któreś rozwiązanie szczególnie Wam się podoba? Premiera  Watch Dogs 2 planowana jest na 15 listopada. Gra zawita na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Ubisoft Polska, watchdogs.ubisoft

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dragonik
  10
  Hahaha dobry żart daj trochę towaru:)
  • avatar
   BILI82
   2
   Nic nowego nic ciekawego a klimat dla dzieci jakis..... dramat :(
   • avatar
    mleczan
    2
    Taa już widzę jak gra Ubi będzie w finalnej wersji wyglądać jak renderowany gameplay - wystarczy zobaczyć jak miał wyglądać WD1 - mniej więcej tak jak na tym video, a jak wygląda to wiecie..
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     dlaczego jeszcze nikt na ty forum nie napisał że rayman origins jest za darmo do pobrania na uplay na 30 - lecie ubisoft
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      dlaczego jeszcze nikt na ty forum nie napisał że rayman origins jest za darmo do pobrania na uplay na 30 - lecie ubisoft
      • avatar
       rejsman
       0
       Się zobaczy bo póki co spodziewałem się więcej.
       • avatar
        Konto usunięte
        -15
        znowu bedzie downgrade przez pc