Gry

Uncharted 2 - kontrowersyjna poprawka

przeczytasz w 1 min.

Studio Naughty Dog rozpoczęło dystrybucję patcha, który został stworzony z myślą o naprawieniu błędu w trybie multiplayer, który powodował problem z synchronizacją danych.

Z dokumentacji do poprawki z numerem 1.04 możemy wyczytać, że nie poprawia ona niczego więcej, poza bugiem, który nie pozwalał wielu graczom na zabawę w trybie wieloosobowym.

Niestety patch ma swoje wady. Jeżeli jesteś jedną z osób, która doświadczyła nieprzyjemnego komunikatu "Error syncing player data" to możesz być nieprzyjemnie zaskoczony faktem, że zainstalowanie poprawki zresetuje Twoją postać z powrotem na poziom 1. Niestety jest to ponoć jedyna metoda na wdrożenie aktualizacji.

Zespół Naughty Dog przyznaje, że podjęcie takiej decyzji było trudne i zespół próbował na różne sposoby uniknąć tego zabiegu poprawienia błędów, jednak te zawodziły. Jeżeli więc błąd Ciebie nie dotyczył, możesz być spokojny o swoją postać, jeśli jednak zainstalujesz patch, a bug wcześniej Cię gnębił, to swoje starania będziesz zmuszony zacząć od zera.

Podczas gdy nie jest to rozwiązanie jakiego wszyscy gracze mogliby sobie życzyć, to na pocieszenie możemy poinformować, że developer zapowiedział, że tego typu sytuacje w przyszłości już się więcej nie pojawią.

Źródło: Fudzilla

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    tom_1984
    0
    Uuuu, ale ból. Zwłaszcza jak ktoś ma postać taką jak na obrazku.