Gry PlayStation 4

Uncharted 4: Kres Złodzieja niczym filmowy hit

przeczytasz w 1 min.

Twórcy prezentują kulisy prac nad jedną z najbardziej wyczekiwanych gier na PlayStation 4.

Uncharted 4: Kres Złodzieja

Uncharted 4: Kres Złodzieja to jedna z tych produkcji, które nie muszą obawiać się o brak zainteresowania. Mimo tego producent i wydawca przypominają o niej dość często. Do premiery coraz bliżej i najwyraźniej uznano, że jest to odpowiedni moment, aby opowiedzieć nieco o pracach nad grą.

W związku z tym opublikowany został materiał zza kulis. Przybliża on kilka elementów, jakie składają się na efekt końcowy, czyli to co gracze zobaczyć będą mogli na ekranach telewizorów.

Twórcy nie ukrywają, iż celem było przygotowanie opowieści na kształt filmowego hitu. Tyle tylko, że w tym przypadku gracze nie będą biernymi widzami, ale wezmą aktywny udział we wszystkich wydarzeniach. Założenia udało się podobno zrealizować, a nie bez znaczenia okazała się świetna atmosfera panująca w całej ekipie.

„Tworzenie gier to nasza przygoda, to nasz Uncharted. Stworzyliśmy idealny zespół, począwszy od aktorów i reżyserów w studiu mo-cap po zespół pracujący w siedzibie Naughty Dog.”


Pozostaje przypomnieć, iż premiera Uncharted 4: Kres Złodzieja planowana jest na 18 marca. Gra pojawi się na wyłączność PlayStation 4.

Źródło: youtube - sonyplaystation, actiontrip

Komentarze

28
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  mgkiler
  13
  Nie ma jeszcze wojny konsole vs PC?

  A. To dlatego, że są święta.

  Konsolowcy dzielą się opłatkiem z PCtowcami :)

  • avatar
   Konto usunięte
   2
   Góra na dwa razy:)
   • avatar
    QraJr
    2
    Ostatnio filmowe hity to gnioty w stylu "skok na kase" więc nie wiem czy to dobre porównanie :D
    • avatar
     Snack3rS7X
     1
     No nawet ładne i grywalne, podoba mi się, aczkolwiek jest to bardziej interaktywny film niż gra, chociaż nie widziałem sterowania ani interfejsu gracza więc nie mogę się na ten temat wypowiedzieć, ale zważywszy na interfejs konsolowy sterowanie nie może być zbyt skomplikowane...
     • avatar
      Konto usunięte
      -1
      Gra niczego nowego nie wnosi, wszystko było już pokazane wcześniej. Graficznie to Battlefront prezentuje 100 razy lepszą oprawę, nie wspominając o otwartym świecie, który w U4 nie istnieje. Gra na jeden raz i na allegro.
      • avatar
       -AKATSUKI-
       -2
       Tepa gra dla tepych konsolowych gimbow.. Zal tego gniota z kiepska grafa..
       • avatar
        Konto usunięte
        -13
        pctowe ochlapusy już w akcji ech... gniecie dup... co? że graficznie i gameplayowo rozniesie wszystko i zamiecie pod dywan :)