Systemy operacyjne

Urządzenia Nexus wkrótce z Androidem 7.1.1

przeczytasz w 1 min.

Właściciele wybranych smartfonów i tabletów będą cieszyć się wkrótce najnowszą wersją systemu.

Jeśli ktokolwiek nie ma do powiedzenia nic złego odnośnie aktualizacji Androida, albo z tego systemu nie korzysta lub też zalicza się do grona szczęśliwych posiadaczy urządzeń z serii Google Nexus. Ci ostatni otrzymują kolejne pomyślne wieści.

Obecnie na wybranych smartfonach i tabletach Google trwają testy Androida w wersji 7.1.1. Najwidoczniej dobiegają końca, ponieważ lada dzień rozpocznie się wdrażanie finalnej wersji. W pierwszej kolejności przekonają się o tym mieszkańcy Australii. Tamtejszy oddział Vodafone podał konkretne daty.

Pierwsi użytkownicy otrzymają Androida 7.1.1 już 5 grudnia. W ciągu dwóch tygodni cieszyć powinni się nim natomiast wszyscy do aktualizacji zakwalifikowani. Naturalnie cały czas mowa o Australii i klientach Vodafone, mieszkańcy innych państw nie powinni jednak czekać znacznie dłużej.

Lista urządzeń obejmuje tutaj następujące modele: Nexus 6P, Nexus 5X, Nexus 6, Nexus 9, Nexus Player oraz Pixel C. Tegoroczne propozycje, a więc Pixel oraz Pixel XL czekają jedynie na aktualizację zabezpieczeń.

Źródło: phonearena, Vodafone Australia

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pigula630
  2
  https://www.morele.net/smartfon-google-pixel-32gb-g-2pw4200-041-b-1077754/

  :D

  Drożej od srajfona. Chyba ocipieli.

  W sumie z nexusami umarła idea smartfona z wyższej półki za rozsądne pieniądze.
  • avatar
   sertiel
   -8
   PLECAM Nexusa 5X kupiłem żonie i sobie ZABIJA CENA DO JAKOŚCI !!!!!!!!! A system śmiga jak w IOS
   • avatar
    sertiel
    -11
    PLECAM Nexusa 5X kupiłem żonie i sobie ZABIJA CENA DO JAKOŚCI !!!!!!!!! A system śmiga jak w IOS
    • avatar
     arekwisniarek
     0
     No jestem ciekawy jak to będzie chodzić.
     • avatar
      Smuga
      0
      I jak jest to słabe. Wciąż Apple po tym względem nie ma sobie równych. Android 7.1 powinien trafić na WSZYSKIE nexusy tego samego dnia, najlepiej tuż po premierze Pixeli. Wtedy to było by coś - a tak Google obsrywa swoje własne telefony jak Szajsung czy reszta spółki. Coraz gorzej po prostu to wygląda.
      • avatar
       Smuga
       0
       Co raz gorzej to wygląda - już nawet Google kładzie lachę na swoje telefony. Po tym względem Apple dalej jest niedoścignione - aktualizacja do 7.1 powinna pojawić się na WSZYSTKIE Nexusy tego samego dnia, najlepiej tuż po premierze Pixeli.