Technologie i Firma

Usługa LOG Global Edition ma zmienić kulturę pracy

przeczytasz w 2 min.

„To prawdziwa rewolucja w zarządzaniu biznesem” – twierdzi LOG Systems.

LOG GE

Jednym z podstawowych zadań oprogramowania w firmie jest usprawnianie pracy. W rzeczywistości jednak rzadko to tak wygląda. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na rozproszenie informacji – już na etapie planowania umieszczamy różne treści w różnych programach, w efekcie czego tworzy się jeden wielki bałagan. Jedno narzędzie jest dobre do jednego celu, drugie do drugiego, ale zakup kilkudziesięciu czy nawet kilku programów dla każdego pracownika mogłoby zrujnować przedsiębiorstwo. LOG System – znany producent oprogramowania – twierdzi, że znalazł sposób na rozwiązanie wszystkich tych problemów. To usługa LOG Global Edition.

LOG Global Edition to usługa, której zadaniem jest standaryzacja i upraszczanie planowania i zarządzania zadaniami w pracy. Po założeniu konta, wybraniu branży i dodaniu pracowników, wszystko odbywa się za pośrednictwem „jednego kliknięcia”. Wszelkie, różnego rodzaju  zadania do zrobienia można automatycznie wpisywać w uniwersalny kalendarz konkretnego pracownika. 

„Jak to możliwe, że prosty produkt może tak działać? Specjaliści Log Systems tworząc ten produkt przyglądali się funkcjonowaniu firm. Uczyli się naturalnych zachowań czy nawyków, które każdy biznes posiada. Najprostszym przykładem niech będzie rekrutacja pracownika, proces jego zatrudnienia i wdrożenia. Ilu właścicieli marzy o tym, aby nowy pracownik miał dużą łatwość poznania firmy i szybkiej adaptacji. LOG GE jest w stanie pilotować każdy wymieniony etap. Co ważne, zapewnia przy tym właścicielom firm poczucie komfortu psychicznego, że żadne ważne zadanie nie zostanie pominięte, a dodatkowo zostanie wykonane na czas” – mówi producent.

Sercem usługi jest kalendarz ściśle zintegrowany ze schematem organizacyjnym przedsiębiorstwa. Rozwiązanie to cechuje się dużą intuicyjnością – po jednorazowym wpisaniu reguł system automatycznie przydziela zadania danym pracownikom. Usługa dba również o to, by wszystko było zrobione na czas. „To prawdziwa rewolucja w zarządzaniu biznesem” – twierdzi LOG Systems.

Ile to kosztuje? Pakiet podstawowy systemu LOG Global Edition kosztuje 1 euro miesięcznie za każdego pracownika. Możliwe jest także wykupienie dodatkowych opcji, takich jak zarządzenie helpdeskiem, zdalna obsługa urządzeń czy monitoring.

Źródło: LOG Systems

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!