Gry komputerowe

Uwielbiająca krew femme fatale powróci

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
7 komentarzy Dyskutuj z nami

Kilka miesięcy temu marka BloodRayne zmieniła właściciela. Dziś ogłosił on swoje pierwsze plany na przyszłość. Nieodległą przyszłość.

Trwają prace nad BloodRayne: Terminal Cut oraz BloodRayne 2: Terminal Cut

Jak wygląda Wasza lista najgorętszych dziewczyn z gier w historii? Wiele osób w tego typu rankingu umieszcza Rayne, o której ostatnio ponownie usłyszeliśmy i jeszcze w tym miesiącu będziemy mieli okazję znów się z nią spotkać. W czerwcu Ziggurat Interactive ogłosiło przejecie praw do marki BloodRayne. Można było przypuszczać, że nie postarało się o to bezcelowo i dziś pierwsze wątpliwości zostały rozwiane.

Zapowiedziano BloodRayne: Terminal Cut oraz BloodRayne 2: Terminal Cut. Obydwie propozycje zmierzają na PC. Premierę zaplanowano na 20 listopada, na platformach Steam oraz GOG. Warto tutaj zaznaczyć, że posiadacze BloodRayne lub BloodRayne 2 będą mogli pobrać darmową aktualizację z ulepszeniami.

Jakie zmiany przejdą BloodRayne i BloodRayne 2?

Czego można się spodziewać? Premiera już za kilkanaście dni sugeruje, że rewolucji nie uświadczymy. Wersje Terminal Cut przyniosą przede wszystkim kompatybilność z Windows 10, obsługę wyższych rozdzielczości (maksymalnie 4K) i przeskalowane filmiki. Poprawek doczekać mają się też tekstury oraz efekty między innymi wody, cieni oraz mgły.

BloodRayne i BloodRayne 2 debiutowały odpowiednio w 2002 roku i 2004 roku.

Źródło: Ziggurat Interactive

Warto zobaczyć również:

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Krzysiak_PL_GDA
  5
  BloodRayne była super, 2 już niestety nie przypadła mi do gustu :(
 • avatar
  Kenjiro
  3
  "Prosty" remaster, to znaczy nie wygląda, aby modyfikowali silnik dodając np. lepsze cieniowanie. Szkoda, bo tej grze przydałby się porządny remake, gdyż zestarzała się dość słabo - jednak prawie 20 lat temu były kompletnie inne standardy graficzne.
 • avatar
  myszka91
  0
  Popieram jedynka dobra była natomiast 2 to już nudna kaszanka.
 • avatar
  kitamo
  0
  Gra podobno na kartach AMD wykorzysta 16GB VRAM XD
 • avatar
  levusek1992
  0
  Ojj w taką grę całkowicie zremasterowaną albo zrobioną na nowo bym pograł. Tylko żeby poprawność polityczna się nie wrypała
 • avatar
  piotras32
  0
  Jedynka to by majstersztyk... z łezką wspominam czasy jak w nią grałem, kilka razy. Niemiec z ss miał w sobie zawsze coś takiego że chciało się go zagryźć:) Dwójki mimo szczególnych chęci i starań nie byłem w stanie zmęczyć... po prostu fabularnie ta gra to była kompletna szmira.