Gry

W Forza Horizon 4 pojawił się kreator tras - ich tworzenie jest proste

przeczytasz w 1 min.

Tworzenie własnej trasy w grze Forza Horizon 4 jest dziecinnie proste. W ostatniej aktualizacji pojawił się kreator, który wymaga od gracza jedynie pokazania, jak ma ona wyglądać.

Już ponad 2 miliony osób miały okazję przekonać się o tym, jak dobra jest gra Forza Horizon 4 (a jest naprawdę dobra!). Duże zainteresowanie i świetne oceny dają twórcom motywację do dalszej pracy, czego owocem jest między innymi najnowsza aktualizacja.

W czwartej odsłonie spod znaku Forza Horizon przed graczami otworem staje Wielka Brytania – mogą ścigać się na tamtejszych drogach i bezdrożach. Dzięki zaplanowanej na ten tydzień aktualizacji, mogą też samodzielnie tworzyć własne trasy.

W grze Forza Horizon 4 pojawił się bowiem kreator tras. Korzystanie z niego zostało uproszczone do granic możliwości, dzięki czemu zapisywanie własnych sekwencji zakrętów nie wymaga ani specjalnie dużych umiejętności, ani też nadmiaru wolnego czasu. Wystarczy taką trasę… przejechać.

Trasę (o długości do 64 km) można tworzyć swobodnie i, co warte podkreślenia, po jej zaprojektowaniu można również ustalić porę roku, porę dnia i pogodę. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, to koniecznie obejrzyjcie poniższy film:

Najnowsza aktualizacja wprowadza również fabularne wydarzenie British Racing Green poświęcone – zgodnie z tytułem – brytyjskim wyścigom, a także garść nowości i poprawek, dzięki którym Forza Horizon 4 ma działać lepiej i jeszcze bardziej ekscytować (tutaj znajdziecie szczegóły).

Źródło: Xbox, Forza Motorsport

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Lisu79
  1
  Tytuł chyba wprowadza w błąd - jeśli dobrze zrozumiałem, to nie jest tworzenie własnych tras, tylko ich wyznaczanie, a to nie jest to samo.
  • avatar
   Dudi4Fr
   0
   Czyli najlepsza arkadówka stała się jeszcze lepsza!

   Coś czuje że mając do 64 km do popisu nie którzy mogą zrobić bardzo ciekawe trasy do wyścigów.
   • avatar
    sabaru
    0
    Mogli dodać chociaż jakieś obiekty typu skocznie, przeszkody i tym podobne. Urozmaiciło by to trochę rozgrywkę, a tak to będzie jazda z punktu a do b albo w kółko.
    • avatar
     mirage
     0
     Mogli chociaż naprawić grę.
     Albo chociaż odpisać na posty na forum czy ticket supportu.
     Gra nagle straciła dźwięk i radź sobie sam!