Gry

W Prey przyjmiemy formę kubka - nowy zwiastun

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
12 komentarzy Dyskutuj z nami

Prey będzie grą inną niż wszystkie. Obejrzenie nowego zwiastuna pozwoli wam utwierdzić się w przekonaniu, że tej ekipie kreatywności nie brakuje.

O tym, że na stacji kosmicznej Talos-1 dzieją się rzeczy dziwne, wiemy właściwie odkąd gra Prey została w ogóle zapowiedziana. Nowy zwiastun dowodzi jednak, że do tej pory część z nas nie zdawała sobie nawet sprawy z tego, o jakim szaleństwie jest mowa.

Zwiastun nosi tytuł „Mimic Madness” i przedstawia kilka sposobów, w jakich zrobimy użytek z mocy Mimic podczas rozgrywki w Prey, a więc przede wszystkim w trakcie walki z dowodzącymi na Talosie siłami obcych.

W grze wcielamy się w postać nazwiskiem Morgan Yu i jesteśmy ostatnią nadzieją ludzkości. Aby przechytrzyć obcych będziemy musieli wykorzystać specjalne moce, których niezupełnie z własnej woli staliśmy się posiadaczami.

Jedną z pierwszych mocy, jakie poznamy, będzie Mimic Matter – pozwala ona na przyjęcie formy niemal każdego obiektu na pokładzie Talosa. Początkowo będą to kubki, czajniki czy lampki, ale rozwój zdolności otworzy przed nami znacznie większe możliwości.

Zresztą zobaczcie sami:

Prey to dość eksperymentalna i świetnie zapowiadająca się pierwszoosobowa gra akcji osadzona w realiach science fiction. Tytuł ten zmierza na pecety oraz konsole PlayStation 4Xbox One. Na wszystkich platformach wyląduje 5 maja 2017 roku. Zachęcamy też do obejrzenia poprzednich materiałów - zapisów rozgrywkizwiastuna.

Źródło: Bethesda, Cenega

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  IVPANVZERVI
  Przyjmiemy formę kubka! I to ma być takie super ?? rly??
  7
 • avatar
  Tchorg
  Cały czas ten Kubek i Kubek.
  Powinni zmienić nazwę gry na:
  Prey - The Cup albo
  Prey - Symulator Kubka
  Jak by ta gra nie miała nic innego do zaoferowania niż zamiana w kubek, normalnie kolejny przełom w grach od czasów Half-Life.
  5
 • avatar
  czorcik696
  0% Preya w Preyu.
  3
 • avatar
  mesjan
  Może być bardzo ciekawa gra a co do kubka bardzo ładny, mogliby dorzucić do gry.
  3
 • avatar
  Konto usunięte
  Skończcie marudzić na wszystko i przy każdej okazji...

  Dla mnie to PLUS że devsi maja odwagę eksperymentować z czymś co nie idzie po najniższej linii oporu i nie koniecznie musi gwarantować sukces ;)
  Tak dalej.

  -3