• benchmark.pl
 • Mobile
 • W sobotę otwarcie drugiego salonu Xiaomi w Polsce - jakie promocje?
Mobile

W sobotę otwarcie drugiego salonu Xiaomi w Polsce - jakie promocje?

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
8 komentarzy Dyskutuj z nami

Drugi salon Xiaomi w Polsce znajdzie się w Warszawie, na parterze centrum handlowego Arkadia. Tym razem obejdzie się jednak bez dużych rabatów na otwarcie.

W zeszłym miesiącu informowaliśmy, iż wkrótce można będzie udać się do drugiego salonu Xiaomi w Polsce. Czas płynie bardzo szybko i jego otwarcie odbędzie się już w najbliższą sobotę, 12 maja.

Salon znajdzie się w Warszawie, na parterze centrum handlowego Arkadia. Z wcześniejszych zapowiedzi wiemy, iż zajmować ma powierzchnię 102 metrów kwadratowych. Dla klientów najważniejsze będzie jednak to, jakie promocje przygotowano na otwarcie. Wydaje się, że niektórzy mogą być delikatnie rozczarowani.

W przypadku salonu w Krakowie pokuszono się o bardzo duże rabaty. Tym razem promocją objęty zostanie tylko smartfon Xiaomi Redmi 4X, który 12 maja oferowany będzie w cenie 599 zł. Dodatkowo przy dokonaniu dowolnego zakupu otrzyma się T-shirt z nadrukiem przygotowanym z okazji otwarcia salonu.

Jednocześnie zdecydowano się pomyśleć także o tych, którzy nie mogą wybrać się na otwarcie. W sklepie internetowym mi-home.pl odbędzie się 5 wyprzedaży błyskawicznych - od 10:00, 13:00, 16:00. 19:00 i 22:00. W niższych cenach oferowane mają być smartfony i akcesoria.

„Taki sposób zorganizowania promocji podyktowany jest troską o Wasz komfort, bezpieczeństwo i o to, by każdy miał równe szanse na zakup ulubionych urządzeń Xiaomi.”

Nie da się ukryć, że tym razem obyło się bez imponująco wyglądających zapowiedzi. Tego typu decyzja z pewnością zmniejszy kolejkę przed drzwiami sklepu (w Krakowie była bardzo długa). Sporo zależeć będzie od tego, co dokładnie znajdziemy na wyprzedażach w mi-home.pl.

Źródło: Mi Polska

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Łotr1
  Pomyśleć, że filozofią firmy u chwili jej powstania była rezygnacja ze zbędnych pośredników (sklepów stacjonarnych) podnoszących końcową cenę dla konsumenta ;)
  -1
 • avatar
  Vendeur
  Xiaomi Redmi 4X w promocji - wypadałoby podać jaka wersja (z jaką ilością pamięci), jakby autor nie wiedział, jest ich więcej niż jedna.
  -2
 • avatar
  xmexme
  Xiaomi ma już za dużo kasy i widać nie wie co ma nią zrobić
  -4
 • avatar
  fido1983
  Chiński szajs zalewa ten zasrany kraj.
  -4