Gry komputerowe

W ten weekend strzelamy za darmo - w Arma 3 i Day of Infamy

przeczytasz w 1 min.

Jeżeli macie ochotę postrzelać, ale nie chcecie na to wydawać ani grosza, uruchomcie Steama i zainstalujcie jedną z dwóch gier (albo nawet obie, jeśli macie tyle czasu) – do wyboru: Arma 3 i Day of Infamy.

Nie macie zbyt wielu planów na weekend i lubicie od czasu do czasu trochę postrzelać? Jeśli na obydwa pytania odpowiedzieliście „tak”, to mamy dla was dwie ciekawe propozycje. Pierwsza to Arma 3, druga – Day of Infamy. Łączy je to, że w obie te strzelaniny w najbliższych dniach można grać zupełnie za darmo.

Zacznijmy od tytułu przenoszącego nas do niedalekiej przyszłości, stawiającego na realizm i wymagającego zdolności taktycznych. Arma 3, bo o tej grze mowa, znalazła już ponad 4 miliony nabywców (a każdy z nich spędził na zabawie średnio 150 godzin). Aby to właśnie uczcić ekipa Bohemia Interactive postanowiła zorganizować darmowy weekend.

W tej grze gracze stają do walki na dużych mapach, mając do dyspozycji kilkadziesiąt rodzajów uzbrojenia i rozmaite pojazdy. To realistyczny symulator, w którym nie samo oddanie strzału, lecz sprytne przygotowanie się do niego jest kluczowe.

Dobry plan, zmysł taktyczny i współpraca są również kluczami do sukcesu w Day of Infamy – drugiej grze, która w ten weekend otwiera się na wszystkich chętnych. Ta przenosi nas do czasów II wojny światowej i pozwala sprawdzić w akcji wiele wiernie odtworzonych karabinów i broni innego rodzaju.

Osoby, którym spodoba się jedna z tych gier (albo nawet obie), będzie mogła skorzystać od razu z promocji. Arma 3 do końca miesiąca kosztuje 50,99 zł (taniej o 66 proc.), a Day of Infamy można kupić w cenie obniżonej o 70 proc., czyli 21,60 zł.

Źródło: PC Gamer, Dark Side of Gaming, Steam

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    PITUCH1
    -1
    :0