Gry

Warcraft żyje i Blizzard wiąże z nim poważne plany

przeczytasz w 1 min.

Warcraft jest jedną z najważniejszych marek w katalogu Blizzarda. Ten wiąże z nim poważne plany, czego owoce poznamy już wiosną. Na razie wydawca rzucił kilka zapowiedzi.

World of Warcraft – 9. dodatek już niebawem

Pierwsza i bez wątpienia najważniejsza wiadomość jest taka, że World of Warcraft otrzyma niebawem kolejny duży dodatek. Siedemnastoletnia produkcja dorobiła się póki co ośmiu rozszerzeń, z czego ostatnie (zatytułowane Shadowlands) zadebiutowało pod koniec 2020 roku. Już wiosną poznamy szczegóły na temat kontynuacji. Dokładnie 19 kwietnia odbędzie się wydarzenie, podczas którego zaprezentowany zostanie dodatek numer dziewięć. 

Hearthstone z dodatkami i Warcraft na wynos

Wcześniej, bo już 15 marca poznamy także szczegóły dotyczące pierwszego z trzech planowanych na ten rok rozszerzeń do gry Hearthstone. Wydana osiem lat temu karcianka osadzona w warcraftowym uniwersum jest dynamicznie rozwijana i twórcy planują kolejne zmiany i nowinki ku uciesze graczy. 

W uniwersum Warcrafta, które odwiedzamy już od prawie trzech dekad dzieje się jednak więcej. Trwają na przykład intensywne prace nad pierwszą oryginalną grą spod tego znaku, przeznaczoną na urządzenia mobilne. W tym przypadku na szczegóły musimy poczekać nieco dłużej, bo do tegorocznego maja. 

Blizzard może wciąż może nam nie mówić wszystkiego. Wygląda na to, że w świecie Warcrafta w najbliższym czasie będzie się sporo działo.

Źródło: Blizzard 

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Tiko83
  1
  Niech zrobią porządnego RTSa, a nie wydają kolejne dodatki do tego badziewnego MMO. Brr!
  • avatar
   Gnom_Z_Piany2
   -1
   ten artykuł to na serio? a czy ten blizzard to już przypadkiem nie microsoft?
   wojtku nawet nie potrafisz wstawić odnośnika do artykułu w ramach tego samego serwisu, do artykułu kolegi z redakcji:
   https://www.benchmark.pl/aktualnosci/microsoft-przejmuje-activision-blizzard-i-wiele-znanych-gier.html

   żal w kierunku braku profesjonalizmu dla Wojtka :(