Gry

Warhammer 40.000: Dawn of War II "ozłocony"

przeczytasz w 1 min.

Firma Relic Entertainment podała dziś do publicznej wiadomości, iż najnowsza ich produkcja - doskonale zapowiadająca się strategia Warhammer 40.000: Dawn of War II uzyskała właśnie status Gold i trafiła do tłoczni. Co istotne, tytuł ten zostanie wydany jedynie na komputery PC będąc tym samym swoistym exclusive’em na tę platformę.

Światowa premiera Warhammer 40.000: Dawn of War II ma mieć miejsce nieco wcześniej niż zapowiadano tj. 19 lutego. Tymczasem już 28 stycznia wszystkim zainteresowanym graczom udostępniona zostanie wersja demonstracyjna, która pozwoli na zabawę wieloosobową na 5 dostępnych w niej mapach.

Na koniec zła wiadomość - na chwile obecną nie jest znana data polskiego debiutu opisywanego tytułu, który ma ukazać się na naszym rynku staraniem firmy CDProjekt w polskiej, kinowej wersji językowej .


 

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  19arek93
  0
  Ja czekam na demko :) a tak swoją drogą jak dla mnie mogą nie robić spolszczenia!
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Grałem we wszystkie części warhammera 40.000 bardzo mi się gra podobała, z tego co widzę druga część zapowiada się wyśmienicie, już nie mogę się doczekać:D
   • avatar
    Szymon331
    0
    Mnie ta gra zainteresuje tylko wtedy jeśli w demie zauważę że prócz jednostek demolowane są też elementy otoczenia. I nie chodzi mi tu o zniszczenie beczki czy skrzynki a o zgliszczach na terenie 20-minutowej nawalanki ;)