Gry

Warhammer Online Beta nie dla wszystkich?

przeczytasz w 0 min.

Świetnie zapowiadająca się gra Warhammer Online: Age of Reckoning (PC) budzi coraz większe zainteresowanie graczy na całym świecie. Zarówno prasa jak i osoby, które widziały już ten tytuł w działaniu zgodnie twierdzą, że szykuje się prawdziwy "killer" - pogromca World of Warcraft. Nie dziwi więc fakt, iż liczba graczy, którzy chcieliby wypróbować grę podczas betatestów stale przybywa.

Niestety, jak się okazuje liczba kluczy upoważniających do udziału w teście wspomnianej wyżej wersji gry jest ściśle limitowana, o czym poinformował dziś Mark Jobs w liście otwartym do społeczności online zgrupowanej wokół Warhammera. Mark wyraźnie zaznaczył, że nie ma na razie szans, aby przyjąć wszystkie zgłoszone osoby. Stąd też o przyjęciu decydować będzie kolejność w jakiej spływały poszczególne kandydatury przy uwzględnieniu konfiguracji komputerów, na jakich ma być prowadzona próba gry. Jednocześnie przedstawiciel Electronic Arts zapewnił, iż liczba użytkowników testu będzie stopniowo większana co powinno uspokoić tych, którzy w chwili obecnej nie otrzymają zaproszenia do gry.


Miejmy tylko nadzieje, że takich problemów nie będzie gdy gra ukaże się na rynku w wersji finalnej co ma nastąpić około października bieżącego roku.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login