Gry komputerowe

Tak prezentuje się Warhammer: Vermintide 2

przeczytasz w 1 min.

Nowy materiał wideo to okazja, by przyjrzeć się z bliska interfejsowi, grafice i samej walce w grze Warhammer: Vermintide 2.

Już za kilka miesięcy pierwsze komputery rozgrzeje Warhammer: Vermintide 2 – kontynuacja nastawionej na kooperację gry akcji z 2015 roku, która zdecydowanie jest warta uwagi. To dobry moment, by rzucić okiem na rozgrywkę.

Możemy to zrobić, ponieważ redakcja serwisu Dark Side of Gaming otrzymała dostęp do testowej wersji gry i postanowiła podzielić się z innymi tym, co zobaczyła. Dziesięciominutowy materiał to przede wszystkim sporo efektownej walki, ale też okazja, by zapoznać się z interfejsem.

Zobaczcie sami, jak wygląda to obecnie:

Warhammer: Vermintide 2 - gameplay

 

Niewiele można zarzucić temu tytułowi pod względem grafiki i sama rozgrywka (jak czytamy w tekście towarzyszącym temu materiałowi) wypada bardzo obiecująco. Jedyny zarzut dotyczy projektu lokalizacji udostępnionej w demie – podobno trudno się w niej „połapać”, a brak mini-mapy potęguje problem.

Twórcy wciąż jednak mają nieco czasu na poprawki. Premiera gry zapowiedziana jest bowiem na bliżej nieokreślony moment w pierwszym kwartale 2018 roku. 

Źródło: Dark Side of Gaming

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Daniou
  0
  Panie Wojciechu. Ma pan oczywiście prawo do własnej opinii, ale śmię się z nią nie zgodzić. Vermintide jest to formuła L4D, zatem mapa jest tu zupełnie zbędna. Mam raczej nadzieję, że nikt nie wpadnie na pomysł zaśmiecania ekranu mapą.
  Ale nie o tym chciałem.
  Gorąco polecam tytuł. Na prawdę warto zacząć od pierwszej części, jeśli ktoś lubi gatunek. Zwłaszcza, że można znaleźć okazje i kupić ją za bezcen. Gra po dwóch latach nadal żywa i ma się świetnie. Można znaleźć mnóstwo gier w europie.. Jest cały czas aktualizowana i wspierana. Oczywście są płatne dlc, ale oprócz tego jest nadal patchowana. Duże i aktywne community https://www.reddit.com/r/Vermintide/ . Bardzo pomocni ludzie i mnóstwo informacji. W grze liczy się skill i nade wszystko umiejętność współpracy. Jest to gra jedynie sieciowa, więc warto mieć stabilny internet.
  Trzymam kciuki, aby dwójka nie była gorsza.
  Edit:
  Można znaleźć informacje na temat ostatnich problemów z serwerami, ale wydaje mi się, że to ze względu na nowe DLC i betę dwójki. Wczęsniej, grając aktywnie przez rok, nie było takich problemów. No i jest zawsze informacja od developórw co się dzieje.