• benchmark.pl
 • Gry
 • Wasteland 3 na nowym zwiastunie (wygląda bardzo dobrze)
Gry

Wasteland 3 na nowym zwiastunie (wygląda bardzo dobrze)

z dnia
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
2 komentarze Dyskutuj z nami

Podczas konferencji Microsoftu na targach Gamescom 2019 zaprezentowany został nowy zwiastun gry Wasteland 3. Wygląda na to, że zdecydowanie jest na co czekać.

Zapowiedziana w 2016 roku gra Wasteland 3 zadebiutuje na rynku za kilka miesięcy. Ma być klasycznym erpegiem, w którym oprócz fabuły i rozwoju postaci istotną rolę odegra taktyka. Zwiastun przygotowany z okazji targów E3 2019 wielu osobom nie przypadł do gustu, ale podczas tegorocznego Gamescomu doczekaliśmy się materiału, który pozwala o tamtym zapomnieć.

Nowy trailer Wasteland 3 pozwala spojrzeć na kilka zupełnie nowych ujęć z rozgrywki i wczuć się w klimat, o jaki zadbać zamierza ekipa inXile Entertainment. Widzimy eksplorację i samą walkę, ale też ekran ekwipunku. Możemy przyjrzeć się temu, jak prezentuje się skuty lodem, postapokaliptyczny świat gry, a także interfejsowi.

Zwiastun prezentuje między innymi Patriarchę (który wabi Pustynnego Łowcę), Kodiaka (czyli odgrywającą ważną rolę w grze ciężarówkę bojową) oraz nowy system precyzyjnego celowania (w którym perspektywa zmienia się na pierwszoosobową). 

Premiera gry Wasteland 3 odbędzie się wiosną 2020 roku, a platformami docelowymi są konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz komputery osobiste. Tymczasem zostawiamy was już ze wspomnianym trailerem – oto on… 

Wasteland 3 - gameplay trailer z Gamescom 2019:

Źródło: Xbox

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kenjiro
  Czyżby całkiem nowy silnik? Prezentuje się świetnie, poza tym mam nadzieję, że unikną błędów poprzedników i będzie technicznie dobrze, jeszcze do tego wciągająca historia i mamy hit ;-).
 • avatar
  Artur_1_
  Grałem w dwójkę, dobrze wspominam, oby następna była krokiem naprzód :-)