Gry

Watch Dogs Legion na zwiastunie z Gamescom 2019 - gra z obsługą Ray Tracingu

przeczytasz w 1 min.

Targi Gamescom 2019 to doskonała okazja do przypomnienia szerszej publiczności o zbliżających się grach. Wykorzystuje ją między innymi Ubisoft, a skoro tak to nie mogło zabraknąć wzmianki na temat Watch Dogs Legion.

Watch Dogs Legion został zapowiedziany w czerwcu i chociaż od tego czasu nie pojawiło się wiele informacji i materiałów promujących grę to nie ulega wątpliwości, że jest ona jedną z najważniejszych pozycji powstających we wspomnianym studiu. Na Gamescom 2019 przygotowany został zwiastun, który skupia się na intrygującym elemencie rozgrywki.

Twórcy zdecydowali się odejść od standardowego schematu i jednego czy nawet kilku głównych bohaterów. W Watch Dogs Legion zadaniem graczy ma być zbudowanie ruchu oporu, a dążąc do określonego celu można będzie sterować każdą ze zwerbowanych postaci. Co więcej, wedle obietnic mają one cechować się odmiennymi umiejętnościami, a także historią. Dzięki temu zabawa ma być nie tylko oryginalna, ale też wciągająca na długie godziny. Tym bardziej, że nie zabraknie opcji rozwoju i personalizacji postaci.

Poza tym warto wspomnieć o materiale, jaki przygotowała NVIDIA. Jak nietrudno się domyślić, dotyczy on technologii Ray Tracing i tego, w jaki sposób poprawi ona oprawę wizualną gry.

Watch Dogs Legion zadebiutuje 6 marca 2020 roku. Gra będzie dostępna na PC, konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz Google Stadia.

Źródło: Ubisoft Polska, NVIDIA GeForce

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  BARTOL48
  0
  Słaby ten raytracing. Albo z nim przesadzają bo wszystko się świeci jak psu j***a.
  • avatar
   Chiny_X
   0
   Tylko dlaczego tekstury wciąż są nie za wyokiej rozdzielczości?
   Nie wspominając juz o prostych do granic tolerancji modelach przedniotów...