• benchmark.pl
 • Gry
 • Ważne nowości w kolejnej aktualizacji Assassin’s Creed Origins
Gry

Ważne nowości w kolejnej aktualizacji Assassin’s Creed Origins

przeczytasz w 1 min.

Ubisoft przygotowuje między innymi dodatkowy poziom trudności - Nightmare.

Jeśli sięgnęliście po Assassin's Creed Origins to zapewne interesują Was nie tylko dodatki, ale i darmowe aktualizacje. Zwłaszcza te, które przynoszą istotne nowości. Takowych spodziewać można się po nowej, grudniowej aktualizacji.

Z ujawnionych przez producenta informacji dowiadujemy się, iż gra zostanie wzbogacona o dodatkowy poziom trudności - Nightmare. Jak łatwo się domyślić, ma on na celu uczynienie rozgrywki trudniejszą, przeciwnicy będą bardziej niebezpieczni i odporniejsi na obrażenia.

Podobno na prośby graczy pojawi się również opcja Enemy scaling. Jej wybranie pozwolić ma na automatyczne dostosowywanie siły przeciwników do poziomu, jaki prezentuje gracz.

Inna z istotnych nowości to kolejny tryb rozgrywki - Hordy. Trudno mówić o zaskoczeniu, ponieważ bardzo często dodawany jest on przez twórców jakiś czas po premierach gier. Zasady zabawy nie będą odbiegać tu od przyjętych standardów, trzeba będzie walczyć z kolejnymi falami wrogów. Rekomendowany jest przynajmniej 32 poziom doświadczenia.

Dodatkowo ujawniono, iż spodziewać można się następnego wydarzenia Trials of the Gods. Tym razem bohater będzie musiał przeciwstawić się Sechmet - egipskiej bogini wojny.

Jak wspomnieliśmy, aktualizacja ma pojawić się w tym miesiącu. Oczekiwać można jej na wszystkich platformach docelowych gry.

Źródło: assassinscreed

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  BILInek
  3
  Kolejny downgrade graficzny przy okazji? :(
  • avatar
   PayStation4PowerOF18fps
   1
   Patch 1.05 to totalny downgrade nawet na wersje PC co jest dziwne. UBISHIT pozostanie UBISHITEM chodź już myślałem że sie nawrócili bo gra jest dobra. Lecz za rok będzie kupą jak każdy patch będzie wprowadzał tak duży downgrade. Dla mnie gra już jest nie grywalna na patchu 1.05. Dlatego rollback do wersji 1.03 i można grać.