Chłodzenie

Wentylator 80 mm serii Pure Silence ISGC od Thermaltake

Sebastian Ogłoziński | Redaktor serwisu benchmark.pl
Autor: Sebastian Ogłoziński
3 komentarze Dyskutuj z nami

Thermaltake przedstawia swój nowy 80 mm wentylator o oznaczeniu ISGC Fan 8, należący do serii Pure Silence ISGC. Wentylator wyposażony został w łożysko ślizgowe, które zapewni mu do 50000 godzin pracy. Łopatki posiadają specjalne wcięcia, które zwiększają przepływ powietrza o 15% i zmniejszają generowany hałas o 3%. Wentylator może pracować z prędkością od 800 do 1600 RPM, charakteryzuje się przepływem powietrza na poziomie 24.4 CFM i generuje hałas 18.2 dBA. ISGC Fan 8 trafi do sprzedaży w połowie września w cenie około 12 $.

źródło: TechConnect

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    pranky
    "zmniejszą generowany hałas o 3%" - też mi poprawa aby się tym w ogóle chwalić to ludzkie ucho powinno wychwycić różnice...
  • avatar
    vader
    Ha, Ciekawe czy poprzednicy komenta posiadają wogóle jakikolwiek wiatrak Thermaltake.. ja mam starszą obudowę Tsunami i są tam 2 wentyle 12 i 1 24 na oknie + wentylator na procku BigTyp 120 i wszystkie te wentylki są cichsze niż wentylator karty graficznej Powercolor 4870. Słyszalność na poziomie 18 dba to naprawde znikomy odgłos porównując z ilością przepływu powietrza, nawet w nocy jest w miare cicho.