Internet

Drugi sezon Westworld tuż, tuż - zwiastun

przeczytasz w 1 min.

Western sci-fi w odcinkach od HBO na długo zapada w pamięć, ale to marna wymówka dla tego, że twórcy kazali nam czekać na jego kontynuację Westworld aż dwa lata. Zwiastun pozwala jednak wierzyć, że warto było czekać…

22 kwietnia 2018 roku udostępniony zostanie pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu Westworld, będącego jedną z najmocniejszych pozycji w katalogu dostępnej już bezproblemowo w Polsce usługi HBO GO. Już teraz możemy obejrzeć zwiastun.

Mroczna opowieść o sztucznej inteligencji, androidach i grzechu z akcją w futurystycznym parku rozrywki, klasyfikowana jako western sci-fi, zbiera świetne oceny od recenzentów i widzów, a do tego bywa nazywana jedną z tych produkcji, która każdy miłośnik gatunku powinien obejrzeć. Aby oddać się seansowi o dogodnej porze trzeba mieć jednak HBO GO, a skoro teraz to nie problem, to tym bardziej trudno o wymówkę.

Jeśli nie widzieliście jeszcze pierwszego sezonu, lepiej zacznijcie od niego. Jeśli jednak jesteście „po” i wyczekujecie kontynuacji, koniecznie obejrzyjcie jej zwiastun, który pomimo tego, że jest całkiem długi, właściwie wcale tak dużo nie zdradza. Spójrzcie więc…

Westworld: sezon 2 – zwiastun

(Jeśli jesteście ciekawi, co to za muzyka w tle, jest to Heart-Shaped Box Nirvany w wersji stworzonej przez kompozytora serii, którym jest Ramin Djawadi). 

Źródło: HBO

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    raffal81
    0
    Bardzo fajny serial.