Wydarzenia

Weź udział w konkursie EPAM Hackathon

przeczytasz w 1 min.

Konkurs programistyczny organizowany w krakowskim Międzynarodowym Centrum Kultury,

EPAM Systems, jeden z dostawców kompleksowych rozwiązań w zakresie inżynierii oprogramowania działający w dziedzinie usług IT w Europie Środkowo-Wschodniej organizuje konkurs programistyczny EPAM Hackathon.

Impreza odbędzie się 26 kwietnia w krakowskim Międzynarodowym Centrum Kultury, start zaplanowano na godzinę 9:00. W konkursie mogą wziąć udział 3-osobowe zespoły, które w ciągu 12 godzin będą musiały poradzić sobie z wymagającymi zadaniami programistycznymi. Na ekipy, które okażą się najlepsze czekają atrakcyjne nagrody, takie jak iPady, Kindle, opaski FitBit itp.

„EPAM Hackathon to szansa na zaprezentowanie swoich umiejętności nie tylko kolegom, ale również doświadczonym specjalistom z branży IT” – mówi Przemysław Fedyczkowski, Country Manager EPAM Systems Poland. „Do naszego konkursu zapraszamy wszystkich, którzy wierzą, że w programowaniu chodzi o zabawę, niesamowite pomysły i kreatywność” – dodaje.

Zespoły zainteresowane startem w konkursie powinny się zarejestrować na stronie organizatora  www.epam-hackathon.com do 23 kwietnia. Każdy uczestnik powinien zabrać ze sobą laptopa oraz pakiet umiejętności i dobrych pomysłów.

Źródło: EPAM

 

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Już się zarejestrowałem i mam nadzieję, że organizatorzy zgotują nam prawdziwe wyzwanie
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Też biorę udział. Skrzyknęliśmy z kolegami i mamy nadzieję zawalczyć. Nawet nie chodzi o nagrody, ale o atmosferę i to, że można pokazać co się potrafi. Zawsze mi się to podobało w zagranicznych hackathonach i mam nadzieję, że na tym będzie podobnie.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Fajnie, że powstają takie inicjatywy. Czekam aż coś takiego będzie na Śląsku. Może Epam tam tez coś zorganizuje. Tak trzeba zazdrościć Krakowiakom ;P