Internet

Gdzie zobaczyć "Wiadomości" o 19:30? Jest na to prosty sposób

przeczytasz w 1 min.

Ostatnie zawirowania na szczytach władzy dosięgnęły także mediów publicznych. Niektórzy zapowiadają rewolucję i nowe wydania "Wiadomości". Jak będzie w praktyce? Część z nas zapewne będzie chciała to sprawdzić. Podpowiadamy, jak obejrzeć "Wiadomości" nie posiadając telewizora.

Jak obejrzeć "Wiadomości" o 19:30? Najprościej oczywiście włączyć telewizor i wybrać odpowiedni kanał: TVP 1. Problem w tym, że spora część z nas nie ma telewizora w domu. W takiej sytuacji rozwiązania są dwa: szybko kupić nowy telewizor lub skorzystać darmowej telewizji online.

"Wiadomości" to teraz "i9:30"

“Wiadomości” przeszły do historii. W czwartek poznaliśmy nazwę nowego serwisu informacyjnego Telewizji Polskiej, który przygotowała już nowa redakcja po zmianie władz. "Wiadomości" to teraz "19:30", a logo to i9:30, gdzie "i" w nazwie ma oznaczać informacje. Według nowych władz, program ma być teraz informacyjny, a nie propagandowy. Zmieniła się też oprawa graficzna, a pierwsze wydanie poprowadził Marek Czyż.

TVP przez Internet 

Telewizja Polska oferuje możliwość oglądania telewizji za pośrednictwem strony internetowej TVP Stream. Zarejestrowani użytkownicy mają możliwość wybrania kilku najpopularniejszych kanałów (w tym właśnie TVP 1). 

Warto jednak zaznaczyć, że w darmowej wersji serwisu pojawiają się reklamy. Jeśli chcecie pozbyć się reklam z TVP, można wykupić jeden z dostępnych pakietów (najtańsza opcja zaczyna się od 9,99 zł) lub po prostu zgłosić opłacanie abonamentu RTV

Telewizja Polska przygotowała też specjalną usługę TVP Go, która umożliwia oglądanie telewizji na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS. Aplikacja pozwala oglądać programy na żywo (w tym tez zatrzymywać ich odtwarzanie). 

Darmowa telewizja online 

Alternatywnym sposobem jest skorzystanie jednej z usług z darmową telewizją online. Liderem jest WP Pilot - to zdecydowanie najlepsza telewizja internetowa za darmo. Usługa umożliwia oglądanie około 30 kanałów TV zupełnie bez opłat – można z nich korzystać na komputerze, na telewizorze, ale również na urządzeniach mobilnych typu telefon czy tablet.

Źródło: TVP, WP Pilot, inf. własna

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  ocw1987
  8
  W końcu przestaną robić papkę ludziom z mózgów :)
  • avatar
   Janisz
   3
   Wszystko wskazuje na to, że nowych odcinków tych tzw "wiadomości" nie da się już nigdzie zobaczyć... Ciekawe ile lat będzie trwała w świadomości Polaków dekontaminacja tego słowa?..
   • avatar
    Karaimi
    3
    No a z Niemiec można się połączyć?
    • avatar
     antytalent
     2
     Herr Tusk i Sienkiewicz kiedyś stracą władzę, nic nie trwa wiecznie. A wtedy staną przed sądem za złamanie konstytucji i nadużycie władzy oraz bandycki napad na TVP.
     • avatar
      oreonoreon
      0
      Ale biedny ten artykuł.
      • avatar
       Elektromonter
       0
       Nie dziekuje wole informacje w Telewizji Republika.
       • avatar
        Marek1981
        -3
        Zamach na demokracje ciąg dalszy ale należy się przyjrzeć co ma on na celu. A ukrywa podpisanie przez totalnych (sami się tak nazwali) przyjęcie paktu migracyjnego jak i nieblokowanie zmian traktatowych (europejskie wojsko, bank, waluta, policja itd)
        • avatar
         pawluto
         -4
         Słabo...Słabo...Nawet nie podaliście ( nie wiedzieliście ?) że Wiadomości zostały zakończone i teraz wiadomości o 19:30 nazywają się i19:30...