• benchmark.pl
 • Gry
 • Nowe wideo z Rise of the Tomb Raider skupia się na tajemnicach grobowców
Gry

Nowe wideo z Rise of the Tomb Raider skupia się na tajemnicach grobowców

przeczytasz w 1 min.

Wielu graczy bardzo chciało, aby element ten odgrywał w grze większe znaczenie i chyba tak właśnie będzie.

Rise of the Tomb Raider

Rise of the Tomb Raider to z pewnością jedna z najważniejszych, a dla niektórych zapewne najważniejsza premiera listopada. Na ostatniej prostej przed debiutem gry twórcy nie zwalniają tempa i chwalą się kolejnymi materiałami wideo.

Właściwie to nie mieli jednak wyjścia, ponieważ dokończyć musieli serię materiałów Woman vs. Wild. Pierwszy skupiał się na przedstawieniu świata gry, drugi prezentował sposoby eliminacji przeciwników, a ostatni omawia już grobowce.

Mają mieć one większe znacznie niż w poprzedniej odsłonie serii, czego wielu graczy sobie zresztą życzyło. Grobowców ma być sporo, a dokładne ich zbadanie wymagać ma nie tylko zwinnego poruszania się i umiejętnego omijania pułapek, ale także sporej dawki logicznego myślenia.

„Duże ryzyko daje wspaniałe nagrody - tak jest w wielu śmiertelnych grobowcach z Rise of the Tomb Raider. Nasz trzeci i ostatni odcinek Woman Vs. Wild zagłębia się w szczegóły nowego systemu tłumaczeń, badania skomplikowanych zagadek i zapowiada ogromne wyzwania sprawdzające umiejętności graczy.”


Przypomnijmy, że Rise of the Tomb Raider pojawi się już 13 listopada, ale termin ten dotyczy tylko konsol Xbox. Premiera na PC i PlayStation 4 odbędzie się w późniejszym terminie.

Źródło: youtube - TOMB RAIDER, gamesradar

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  piotreeek
  3
  Premiera za tydzień , a piraci juz grają na X360. Life is brutal.
  • avatar
   Dooku
   -1
   Zapowiada się fajna gierka na kilka wieczorów, dobrze że seria Tomb Raider wstała z kolan, rzadko się to udaje klasykom. Taki Sword Coast niejako spadkobierca Baldurs Gate, jakoś niezbyt mi przypada do gustu, ale nie ograłem jeszcze do końca.
   • avatar
    Helldriver
    -3
    Ma coś z głową,kręci ją grzebanie w trumnach.
    • avatar
     prime27pl
     0
     Zapowiada się wspaniała zabawa .