Telewizory

Więcej gier na Samsung Smart TV

przeczytasz w 1 min.

Firma Samsung sukcesywnie poszerza ofertę gier dostępnych w usłudze GameFly Streaming. Co nowego?

Samsung GameFly marzec

Walka firm LGSamsung w sektorze telewizorów jest już wręcz legendarna – obie twierdzą zawsze, że prezentują nowe rozwiązanie jako pierwsze i nawet przedstawiając te same technologie, obie są przekonane, że robią to lepiej. Gdy jedna z nich wprowadza coś nowego, nie trzeba długo czekać, aż ta druga też będzie to miała. Gdy jednak ta druga to pokaże, pierwsza zaraz będzie udowadniać, że u niej jest to lepsze. Ale… do rzeczy.

Wcześniej w tym tygodniu informowaliśmy, że już w kwietniu w telewizorach firmy LG pojawi się aplikacja GameFly Streaming umożliwiająca granie w interesujące tytuły bez konieczności posiadania konsoli. Na odpowiedź firmy Samsung – która tę usługę oferuje od kilku miesięcy – nie trzeba było długo czekać. Dotarła do nas informacja, że w ofercie gier dostępnych w jej telewizorach pojawiły się trzy nowe pozycje. I to nie byle jakie.

Usługa GameFly Streaming na Samsung Smart TV poszerzyła się przede wszystkim o ciepło przyjętą, izometryczną przygodówkę kooperacyjną z seksowną panią archeolog w roli głównej, a więc Lara Croft and the Guardian of Light. Tytuł ten dostępny jest w pakietach Family Pack oraz Gamer Pack. Nabywcy tego drugiego otrzymują również dostęp do słynnego Tomb Raider oraz Thunder Wolves – zręcznościówki, w której przejmujemy stery współczesnych helikopterów bojowych.

Pozostałe gry w pakiecie Family Pack:

Samsung GameFly Family

Pozostałe gry w pakiecie Gamer Pack:

Samsung GameFly Gamer

W ofercie znajduje się już naprawdę wiele gier reprezentujących różnorakie gatunki – od wyścigów, przez strzelaniny, przygodówki i zręcznościówki, po gry akcji i RPG. O tym, jak aplikacja GameFly Streaming działa na telewizorach Samsung Smart TV przeczytacie w naszej recenzji.

Źródło: Samsung

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  NewUnnamedUser
  1
  Testowałem u siebie tę usługę GameFly na swoim Samsungu i pomimo faktu, że mam wolny internet tj. 6 Mb/s wszystko działa zadziwiająco sprawnie. Pograłem chwilę w kilka tytułów i nie było z niczym większych problemów. Opóźnienia są tak niewielkie, że praktycznie nie są odczuwalne. Pad podpięty do tv również działał jak należy. Jedyne co to grafikę "pogarszało" mi ze względu właśnie na cieniutkie łącze internetowe. Ogólnie fajna sprawa, dla kogoś kto uważa, że konsola to zbędny wydatek, lub "nie lubi" mieć konsoli.
  • avatar
   gacek585
   0
   Chyba czas kupić pada od xboxa i przetestować :)