Filmy / seriale / VOD

Wikingowie wracają na Netflix, chyba w widowiskowym stylu

przeczytasz w 1 min.

Netflix pochwalił się nowym zwiastunem serialu Wikingowie: Walhalla. Czy znów będziemy mieli do czynienia z wielkim hitem?

Wikingowie: Walhalla, czyli 100 lat później

Nie będzie przesadą stwierdzenie, że Wikingowie to jeden z popularniejszych i lepiej ocenianych seriali, jakie pojawiły się w ostatnich latach. Chociażby z tych powodów zapowiedź Wikingowie: Walhalla nie była wielkim zaskoczeniem. Już wtedy dowiedzieliśmy się, że twórcy przygotowują sequel, o którym teraz przypomniano.

Wikingowie: Walhalla to serial przedstawiany jako opowieść o „nowym pokoleniu legendarnych bohaterów”. Mamy poznać tutaj wydarzenia rozgrywające się 100 lat po tych, jakie można było zobaczyć w oryginale i spojrzeć na losy najsłynniejszych wikingów w historii, przede wszystkim legendarnego odkrywcy Leifa Eriksona, jego siostry Freydis Eriksdotter oraz Haralda Sigurdssona.

Zwiastun serialu Wikingowie: Walhalla

Wikingowie: Walhalla - kiedy premiera?

Scenariusz serialu przygotował Jeb Stuart, który ma w CV takie produkcje jak Szklana pułapka (nie seria, ale pierwsza część), Ścigany, W słusznej sprawie, a z nowszych The Liberator przygotowany także dla Netflix.

Zainteresowani? Na premierę nie trzeba będzie już długo czekać. Jak przypomina powyższy zwiastun, ale i przygotowany plakat promujący nową opowieść, premierę serialu Wikingowie: Walhalla zaplanowano na 25 lutego.

Wikingowie: Walhalla

Źródło: Netflix

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  z3us_pl
  19
  Lipa, za mało ciemnoskórych w tym serialu... Mam nadzieje, że chociaż wątki lgbt będą dobrze i czesto pokazywane.
  • avatar
   antytalent
   2
   To pewnie się dowiemy że połowa vikingów była gejami, a druga połowa dodatkowo czarnoskórymi.
   • avatar
    Marucins
    0
    To te lawactwo dalej żyłuje ten serial?
    • avatar
     fastmarek129
     0
     Pooglądamy i ocenimy