Systemy operacyjne

Windows 10 - aktualizacja Creators Update od 11 kwietnia

przeczytasz w 1 min.

Dokładnie 11 kwietnia firma Microsoft rozpocznie udostępnianie aktualizacji systemu Windows 10 - Creators Update.

Creators Update to aktualizacja, dzięki której najnowszy system operacyjny firmy Microsoft, a więc Windows 10 wzbogaci się o wiele praktycznych funkcji i rozwiązań. Od jakiegoś czasu wiedzieliśmy, że jest ona już na ostatniej prostej, a teraz dowiedzieliśmy się, kiedy zostanie udostępniona. Każdy użytkownik „Dziesiątki” będzie mógł pobrać pakiet już 11 kwietnia.

Co trafi do Windows 10 tego dnia? Między innymi program Paint 3D do tworzenia i obróbki trójwymiarowej grafiki, odświeżona przeglądarka internetowa Microsoft Edge, rozbudowane narzędzia personalizacji i kompozycji, tryb dla graczy oraz dodatkowe mechanizmy bezpieczeństwa i prywatności  Creators Update to także pełne wsparcie dla rzeczywistości rozszerzonej, wirtualnej i mieszanej. 

Aby dowiedzieć się więcej na temat tego, co przyniesie ze sobą najnowsza aktualizacja, sprawdźcie zestawienie Windows 10 - co przyniesie Creators Update? 20 ciekawych nowości

„Stworzyliśmy Windows 10, aby obudzić twórcę w każdym z nas. Uważamy, że wszyscy możemy mierzyć wysoko, niezależnie czy oznacza to założenie własnego start-upu, wprowadzenie nowego produktu na rynek, rozpisanie innowacyjnego planu lekcji, napisanie gry czy też stworzenie zupełnie nowego świata w Minecraft, lub w rzeczywistości mieszanej. Chcemy, by Windows 10 był miejscem, w którym z przyjemnością tworzysz i bawisz się, korzystając z funkcji, które pozwolą Ci zostawić swój ślad w rzeczywistości” – pisze szef Windows and Devices Group w Microsofcie, Yusuf Mehdi.

Źródło: Microsoft

Komentarze

19
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudi4Fr
  2
  Dzięki za info, czyli 9.04 trzeba zablokować Windows Update.
  • avatar
   drizzxxl
   -4
   Czyli kolejne problemy czas zacząć xD
   • avatar
    HardCorak
    0
    "Windows 10 - aktualizacja Creators Update od 11 kwietnia"

    nie od 11 kwietnia bo już jest dostępny.


    Ciekawe jest to że microsoft sam zniechęca do użytkowników do używania tego systemu, wiele osób go ma na niekompatybilnym sprzęcie i później płacz że bsody że system nie wstaje po aktualizacji.

    Dla przykładu odpalam sobie asystenta na starym lenovo x60 i ten mi oświadcza że się nadaje do 10, no błagam...
    • avatar
     walecznygronostaj
     0
     Widzę, że tu sami nieomylni ludzie się wypowiadają. Jak to może coś się nie udać, jestem przecież taki idealny... eh róbta co chceta...