Systemy operacyjne

Tak prezentuje się centrum powiadomień z Windows Phone 8.1

przeczytasz w 1 min.

Do sieci trafiły obrazki prezentujące wspomnianą nowość dla mobilnych okienek.

Windows Phone 8.1 centrum powiadomień

System Windows Phone 8 powoli, aczkolwiek dość systematycznie zwiększa swoją popularność. Być może mobilne okienka zyskają zdecydowanie więcej zwolenników w momencie premiery Windows Phone 8.1, który przynieść powinien sporo nowości.

Pełnej ich listy jeszcze nie znamy i z pewnością nie zmieni się to do samego debiutu nowszej wersji systemu. Wygląda jednak na to, że jedną z ważniejszych będzie centrum powiadomień, o którym mówiło się już wcześniej, ale dopiero teraz pojawiają się pierwsze konkretne informacje.

Do sieci trafiły wyraźniejsze obrazki prezentujące wspomnianą nowość. Po krótkim przeciągnięciu palca z góry do dołu ekranu otrzymać mamy tzw. skróconą wersję centrum powiadomień, w której dostaniemy szansę zarządzania czterema funkcjami - WiFi, Bluetooth, tryb samolotowy oraz tryb samochodowy.

Więcej możliwości pojawi się jednak w momencie, w którym zdecydujemy się na pełną wersję centrum powiadomień. Pozwoli ona nie tylko na zarządzanie podstawowymi funkcjami, ale również na zapoznanie się z szeregiem powiadomień, m.in. tych dotyczących wiadomości tekstowych, a także pochodzących z portali społecznościowych czy wybranych aplikacji zainstalowanych na smartfonie.

Windows Phone 8.1 centrum powiadomień wygląd
kliknij, aby powiększyć

Oficjalna premiera Windows Phone 8.1 ma odbyć się w kwietniu. Do tego czasu pojawi się na jego temat zapewne sporo informacji i miejmy nadzieje, że będą one nastrajać wyłącznie optymistycznie.

Źródło: theverge

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  9
  Fajnie, tak ma być
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   Windows Phone serdecznie wita XXI wiek :-)
   • avatar
    Konto usunięte
    -1
    Gdyby Windows posiadał Sklep z aplikacjami ten sam co na androidzie to już dawno bym uciekł na Windows-a.
    • avatar
     Konto usunięte
     -9
     A gdzie wielozadaniowość z prawdziwego zdarzenia. Większość aplikacji przestaje działać po zablokowaniu ekranu lub przełączeniu ich między sobą.
     • avatar
      michal0120
      0
      do tego jeszcze długa droga