Gry

Wkrótce zostaną wyłączone serwery Evolve

przeczytasz w 1 min.

Zgodnie z pojawiającymi się od dawna sugestiami, Evolve powoli, ale bardzo systematycznie odchodzi w zapomnienie.

Swojego czasu wydawało się, że Evolve ma spore szanse na sukces. Rzeczywistość okazała się jednak dla twórców bardzo brutalna i gra powoli kończy swój żywot.

Wydawca gry poinformował, że dedykowane serwery zostaną wyłączone 3 września. Wcześniej, bo już 2 lipca znikną natomiast zestawy wirtualnej waluty. Czy oznacza to, iż nawet najwięksi fani gry będą musieli pogodzić się z koniecznością zakończenia zabawy? Tak źle nie będzie.

Dedykowane serwery Evolve zostaną wyłączone 3 września 2018 r. Oznacza to, że kilka opcji gry nie będzie dłużej dostępnych, w tym Hunt (gra rankingowa), rankingi oraz sklep w grze. Stage 2 przestanie być dostępny na PC, a gracze będą mogli wydać walutę w grze i wirtualną walutę, zanim sklep zostanie usunięty. Rozgrywka dla wielu graczy peer-to-peer wciąż będzie dostępna w Legacy Evolve na PC i konsolach i chcemy zaznaczyć, że wszyscy gracze zachowają całą zakupioną zawartość DLC, czyli łowców, potwory i skórki.”

Przypomnijmy, że premiera Evolve miała miejsce w lutym 2015 roku. W lipcu 2016 roku, w przypadku wersji PC zdecydowano się przejść na model free-to-play. Graliście/gracie w tę produkcję?

Źródło: support.2k

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Zwis88
  5
  Szkoda bo gra była fajna, niestety dla początkujących i niecierpliwych miała katorżniczy próg wejścia, sam przestałem w to grać jak po dwóch dniach prób za każdym razem ginąłem w niewiadomy sposób, nie ogarniałem pewnych rzeczy i czułem się ogólnie sfrustrowany, i chciało mi się grać ale rezygnowałem zmęczony swoim brakiem skilla i tą rzeźnią którą sobie urządzali wyjadacze. Także chyba to zadecydowało że sporo ludzi się zraziło, nawet w takim Battlefieldzie gdzie żeby grać dobrze trzeba setki godzin wpompować, poznać mapy, bronie to nowa osoba może sobie gdzieś na tej wielkiej mapie zakampić, zasiąść za działkiem w czołgu, fraga ubić, przejąć punkt, rzucać apteczki czy amunicję i czuć się potrzebnym - utrzymać się na mapie dłużej niż minutę, w evolve się nie da. Choć taki CS też ma potworny próg wejścia ale przynajmniej są serwery brodziki gdzie się noobki obijają i jakoś się da ogarnąć
  • avatar
   lucullus
   3
   Jak za realna kasę można było kupić monstra które miały dużą przewagę, czyli pay to win, efekty są jakie są.

   Nie było co grać mając podstawowe postacie.
   • avatar
    Sharimsejn
    1
    Jestem i tak pełen podziwu, że nie wyłączyli ich wcześniej.
    • avatar
     mutissj
     -1
     trzeba będzie kupić Evolve Legacy
     • avatar
      miedzianek
      0
      Ciekawe, co na to ludzie, którzy kupili przedpremierowo kolekcjonerkę czy jakieś lepsze wydania/dlc...Zostają z ręką w nocniku, bo nie pograją, gra staje się bezwartościowa