• benchmark.pl
 • Gry
 • Nowy Wolfenstein z dość długą kampanią i grafiką 1080p
Gry

Nowy Wolfenstein z dość długą kampanią i grafiką 1080p

przeczytasz w 1 min.

Poznaliśmy kolejne bardzo istotne szczegóły związane z tą wyczekiwaną produkcją.

Wolfenstein: The New Order gra kampania długość

Bethesda zaczyna wyraźnie podkręcać atmosferę wokół Wolfenstein: The New Order. W ostatnim czasie pojawiło się kilka nowych informacji i materiałów dotyczących gry i wygląda na to, że był to dopiero początek. Właśnie poznaliśmy kolejne bardzo istotne szczegóły związane z tą produkcją.

Po pierwsze poznaliśmy przybliżony czas, jaki potrzebny będzie na ukończenie kampanii. Wedle zapowiedzi zająć ma to około 15-20 godzin (wynik przyzwoity z uwagi na fakt, iż w niektórych przypadkach słyszymy o 5-7 godzinach), chociaż zaznaczono, iż jest to czas uśredniony. W przypadku każdego gracza będzie on odbiegał w którąś ze stron. Wpływ na to będzie miało nie tylko doświadczenie w tego typu produkcjach, ale również obrany styl rozgrywki.

Tak, nowy Wolfenstein to nie tylko strzelanie do wszystkich wokół, ale, przynajmniej wedle zapowiedzi, sprawnie działający system skradania się, co umożliwiać ma eliminowanie wrogów po cichu jednocześnie wydłużając czas gry. Dodatkowo warto wspomnieć tutaj o tym, iż w przeciwieństwie do innych nowych produkcji tego typu, w Wolfenstein: The New Order zdrowie nie będzie odnawiało się automatycznie po spędzeniu chwili w bezpiecznym miejscu.

Ujawniono również informacje istotne dla właścicieli nowych konsol. Wolfenstein: The New Order działać będzie w rozdzielczości 1080p przy 60 klatkach na sekundę. Co warte podkreślenia dotyczy to zarówno PlayStation 4, jak i Xbox One.


Przypominamy, iż nie tak dawno poznaliśmy dokładną datę premiery gry. Wolfenstein: The New Order pojawi się 23 maja i dostępny będzie nie tylko na wspomnianych konsolach PlayStation 4Xbox One, ale również na PC oraz PlayStation 3 i Xbox 360.

Źródło: onlysp, gamingbolt, youtube

Komentarze

49
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  MarTum
  21
  Dziwacznie się patrzy na te ostatnie doniesienia o jakości i płynności gier na konsole.

  Walka o 60 FPS i 1080P w tych czasach ? Heh
  • avatar
   raffal81
   11
   Co news, te same komentarze, czy wam sie to nigdy nie znudzi ? masakra doslownie jakas
   • avatar
    Konto usunięte
    5
    Konsole to ZŁO ;-)
    • avatar
     scoobydoo19911
     4
     piękność to z tej gry może nie jest ale wyczuwam stary dobry klimacik. musze stwierdzić że to co widze całkiem mi się podoba, dawno skulonych niemców nie było w strzelankach w przyzwoitej jakości
     • avatar
      Konto usunięte
      3
      A idź pan w ch....z konsolami
      • avatar
       Konto usunięte
       1
       Komentarze na temat konsol nigdy się nie skończą... Każdy by chciał w 2013/2014 dostać konsole za 2000 zł z grafenowym procesorem 100 GHz i aby chodziło w 4K przy 200 fps'ach.... żałosne... jak się nie podoba to nie kupujcie i nie napieprzajcie na konsole... normalnie komentarze na poziomie jakiś kiepskich serwisów informacyjnych....
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        konsole to zuo
        • avatar
         piccardo
         0
         Widzę po tytule że benchmark ma nowy rodzaj "grafika 1080p" a ja myślałem że to sie tyczy rozdzielczości a tu prosze gry mają grafikę 1080p!
         • avatar
          quink
          0
          News o grze, a wszyscy przez 2 linijki tekstu piszą wyłącznie o konsolach i wydajności :|
          • avatar
           wdowa94
           0
           Ostatnio powstaje sporo exclusive'ów na pc :D
           Wiem już czemu...
           • avatar
            Konto usunięte
            0
            Moim zdaniem szykuje się fajna produkcja