• benchmark.pl
 • Gry
 • Wolfenstein: The Old Blood nie zaskakuje, ale kusi - zobacz prezentację z PAX East
Gry

Wolfenstein: The Old Blood nie zaskakuje, ale kusi - zobacz prezentację z PAX East

przeczytasz w 1 min.

Samodzielny prequel zeszłorocznej propozycji dopiero co został zapowiedziany, a już wiemy o nim bardzo dużo.

Wolfenstein: The Old Blood gra

Chociaż Wolfenstein: The New Order nie był w jakimkolwiek stopniu rewolucyjny to bez wątpienia zapewnił dobrą zabawę dużej ilości graczy. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że identycznie może być w przypadku Wolfenstein: The Old Blood.

Samodzielny prequel zeszłorocznej propozycji dopiero co został zapowiedziany, a już wiemy o nim bardzo dużo. Co warte podkreślenia mowa tu nie tylko o samych informacjach, ponieważ Bethesda na tyle mocno promuje grę, że oddano w nasze ręce już całkiem obszerne zapisy z rozgrywki.

Wolfenstein: The Old Blood prezentowane było na PAX East i chociaż pierwsze echa tego wydarzenia już prezentowaliśmy to dopiero teraz pojawiła się okazja na zapoznanie się z wszystkim tym, co zobaczyć mogli obecni na wspomnianej imprezie. Jeśli oglądaliście przywoływany już materiał to przejść możecie raczej od razu do drugiego wideo, które z racji swojej długości również warte jest uwagi. Jeśli natomiast nie mieliście okazji to czeka na was teraz niemal 50 minut niezwykle przyjemnego seansu.


 


Premiera  Wolfenstein: The Old Blood planowana jest na 5 maja. Gra trafi on na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: youtube, culture-games

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  4
  Zagram z pewnością. Klimacik świetny :)
  • avatar
   BariGT
   -1
   Dlaczego oni zawsze wybieraja do grania ludzi nie potrafiacych grac w FPSy? jak ten tutaj: "zabij sie swoim granatem"