• benchmark.pl
 • newsy
 • Aktualizacja 8.2 do gry World of Tanks już dostępna - 5 nowych amerykańskich czołgów

Aktualizacja 8.2 do gry World of Tanks już dostępna - 5 nowych amerykańskich czołgów

przeczytasz w 1 min.

Czołgi wciąż popularne

World of Tanks aktualizacja 8.2

Wargaming.net, producent gry World of Tanks, poinformował, że dostępna jest już najnowsza aktualizacja.

Produkcja przedstawiająca bitwy czołgów cieszy się ogromną i wciąż niesłabnącą popularnością. Już w październiku pisaliśmy, że World of Tanks ma ponad 40 mln użytkowników i wygląda na to, że liczba ta wciąż będzie rosła.

Nic dziwnego zatem, że tytuł ten wciąż jest rozwijany. Właśnie pojawiła się aktualizacja 8.2, która przynosi ze sobą głównie 5 nowych czołgów amerykańskich z nowatorskimi rozwiązaniami, takimi jak automatyczne ładowanie pocisków czy wieżyczki oscylujące.

Wzmocniona została również linia brytyjska o ciężki, prototypowy czołg TOG II, masywnie opancerzony AT-15А oraz francuskie drzewo technologiczne o wyjątkowo szybki FCM 50t.

Aktualizacja oferuje także nową grafikę i fizykę na następujących mapach: Prokhorovka, Redshire, Erlenberg i Ruinberg, co sprawia, że granie na nich powinno być bardziej realistyczne.


Na tym nie koniec. Już przygotowywana jest następna aktualizacja, w której pojawią się chińskie czołgi.

Jeśli macie ochotę na spróbowanie swoich sił w World of Tanks to powinniście udać się na oficjalną stronę gry.

Źródło: worldoftanks, inf. prasowa

Nominacje w Plebiscycie Produkt Roku 2012

Komentarze

28
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  5
  Niestety kolejna wersja nie wnosi nic poza zmianami kosmetycznymi i kolejnymi 'niezbędnymi dodatkami w postaci czołgów'. Bugi które były dalej są i drażnią.

  Optymalizacja gry jak leżała tak dalej leży - bardzo duże obciążenie karty graficznej w stosunku do gier jak Metro2033, BF3, Farcry3.

  Nie ważne ile masz rdzeni w procesorze i tak będzie wykorzystywany tylko jeden (pierwszy). Różnice poczujesz tylko wtedy jak dodasz kolejne 300 mHz itd.
  • avatar
   Balrogos
   2
   I wciąż te same błędy które zgłaszałem w testowych 0.8.0 :), i wciąż te same niewidzialne tekstury na rogach domków reportowane od 2 lat :), gra rozwija się wyłącznie pod kase kase i jeszcze raz kase jakbym nie zaczynał w nią grać 2 lata temu to teraz na pewno bym jej nie wybrał a póki mają monopol to robią co chcą.
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    Co to jest wieżyczka oscylująca?
    • avatar
     kombajn
     1
     Pożyjemy zobaczymy. Jest sporo projektów z przed II wojny światowej, a biorąc pod uwagę jak wiele ciekawych i innowacyjnych projektów samochodów stworzyli polscy inżynierowie w prlu, to przypuszczam że jak się porządnie przeszuka archiwa to się znajdzie cos ciekawego. Nie zapominaj że WG do tego celu zatrudnia sztab ludzi w tym historyków. Z tego co szukałem to przed wojną mamy 4 rodzaje tankietek a potem 4TP, 7TP, 9/10TP, 14TP, 20/25TP B.U.G.I. PZInż.130 i pewnie inne o których nie wiem. Z czasów po wojnie znalazłem polską modyfikacje T-55 - T-55AM "Merida" mógł by być na 10 tier. A to tylko 10 minut szukania po wiki i mi się zebrało 10 czołgów (z tankietek trzeba by coś wybrać).
     • avatar
      kombajn
      0
      Chińczycy w 0.8.3... hmm ewentualne wprowadzenie polskiego drzewka oddala się coraz bardziej :(, mam nadzieje że zlikwidują to diabelne premium ammo za srebro, bo teraz wszystkie czołgi z haubicami są koszmarnie OP.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       W tej aktualizacji nie podoba mi się to , że nie wprowadzili chińskich czołgów , no i trochę dziwne jest to że po zniszczeniu jakiegoś czolgu dopiero pokazuje sie nam liczba , że na starcie nie ma 0 .
       • avatar
        Gładziu
        0
        Czyli masz trochę czołgów do 4 tieru. Ta merida tak samo polska jak typ chiński :) ale jeśli ją nawet zaliczysz to masz kolejnego klona T-54. A po drodze co niby miałoby być? Zdublowane ruskie gałęzie z orzełkiem? Nie mieliśmy czołgów i trzeba się z tym pogodzić, jakoś fani samochodówek nie jęczą regularnie, że w nowym NFS czy co tam się gra nie ma polskich samochodów.
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         "Aktualizacja 8.2 została wprowadzona"
         To sensowniejszy tytuł, bo ten napisany przez pana redaktora brzmi jak informacja, że aktualizację można pobrać w dowolnym czasie. Tymczasem WG nie pyta czy chcemy ją zainstalować lecz automatycznie to robi po uruchomieniu gry.
         • avatar
          Konto usunięte
          0
          Polecam Planetside 2 w takim razie. Jeśli chodzi o system płatności ta gra to perła w porównaniu do WoT.