Gry iOS

World of Tanks: Blitz - mobilne czołgi jeszcze w tym miesiącu

przeczytasz w 1 min.

Studio Wargaming potwierdziło, że mobilna wersja jednej z najpopularniejszych gier sieciowych pojawi się na rynku już w czerwcu.

World of Tanks: Blitz premiera

World of Tanks to już jedna z najpopularniejszych gier sieciowych na komputerach osobistych, a popularność edycji na Xbox 360 z miesiąca na miesiąc dynamicznie rośnie. Właśnie dowiedzieliśmy się, że jeszcze w tym miesiącu w wirtualnych czołgistów wcielić będą się mogli także gracze mobilni.

Gra World of Tanks: Blitz to pierwszy projekt studia Wargaming na urządzenia mobilne. Została ona ogłoszona ponad rok temu, ale dopiero na początku maja ruszyły zamknięte beta testy, do których zgłosiło się ponad 150 tysięcy chętnych. Wygląda na to, że wszystko przebiegło pomyślnie – już w tym miesiąc bowiem odbędzie się oficjalna premiera gry.

„Cieszymy się, że możemy ogłosić datę premiery World of Tanks: Blitz,” powiedział Andrey Ryabovol, dyrektor operacji globalnych w Wargaming. „W chwili obecnej, bazując na świetnych rezultatach z krajów nordyckich, wprowadzamy finalne poprawki. Nie możemy się doczekać, aby gracze z całego świata, mogli walczyć czołgami gdziekolwiek się znajdują w danej chwili”.

W dniu premiery gra World of Tanks: Blitz zaoferuje ponad 90 czołgów – amerykańskich, niemieckich i rosyjskich. Dostępne będą 4 klasy maszyn (lekkie, średnie, ciężkie i niszczyciele). Gracze staną do walk w trybie 7v7.

Powiedzmy to wreszcie – premiera gry World of Tanks: Blitz odbędzie się 26 czerwca 2014 roku. Początkowo tytuł ten dostępny będzie wyłącznie dla użytkowników smartfonów i tabletów firmy Apple (co najmniej iPad 2 / iPhone 4S).

Źródło: Wargaming

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Varso
  6
  No to gimby będą miały co robić na lekcjach ;)
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Ciekawe jak bardzo skopane jest namierzanie takim czołgiem na tablecie