Gry

World of Warcraft - jak ciężko być prawdziwym fanem

przeczytasz w 1 min.

Zapewne każdy z Was ma swoją ulubioną grę, do której wraca z sentymentem. Gorzej jeśli jest to pozycja z gatunku massive multiplayer online, która wymaga uiszczania comiesięcznego abonamentu bez którego dalsza zabawa nie jest możliwa. Dla fana jednak to żaden problem. Oto bowiem na jednym w forów internetowych ujawnił się prawdziwy maniak gry World of Warcraft. Prepared, bo taki pseudonim nosi ów gracz, wszedł w posiadanie aż 36 kopii ulubionej gry dzięki którym stworzył już kilkadziesiąt postaci. I nie byłoby w tym może niczego nadzwyczajnego gdyby nie fakt, iż gra on nimi jednocześnie w tej samej chwili.  Aktualnie posiada on na jednym serwerze 32 szamanów (na 61 poziomie) oraz dodatkowo maga, druida i kapłana. Zapytacie pewnie po co? Otóż, jak sam zainteresowany podaje podstawowym powodem założenia i prowadzenia takiej ilości kont była chęć samodzielnego dokonywania najazdów na Stormwind po osiągnięciu maksymalnego poziomu doświadczenia przez wszystkie prowadzone przez niego postacie. Trzeba przyznać, że w tym momencie stwierdzenie „jednoosobowa armia” nabiera całkowicie nowego znaczenia.:)

 

 

Aby unaocznić Wam jak wygląda jednoczesne zarządzanie taką armią powyżej prezentujemy Wam zdjęcie z gry (okrąg z szamanów, a w środku mag, druid i kapłan), a poniżej zdjęcia sprzętu używanego przez Prepered. Nie trzeba chyba dodawać jak drogie hobby znalazł sobie ów fan. Jak sam podaje, roczny abonament za wszystkie konta wyniósł go 5711$!! Najlepsze jest jednak to, że na tym zapewne się nie skończy, bo już za 3 tygodnie czeka nas premiera Wrath of the Lich King i kolejne 36 kopii gry do zakupienia.:)

 

 

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  GreQonE
  0
  omfg.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   o_O nieprzeciętny o_O
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    LOl :)

    Zastanawiam się tylko jak on steruje tymi postaciami w tym samym czasie?
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Nie to już nie jest lekkie przegięcie to choroba ale gościu jak się wyćwiczy będzie mógł robić za załogę wierzy na lotnisku :D -pzdr.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      News roku.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       WoW-connecting people...
       A tak szczerze, to koleś chyba nie ma co z kasą robić, ale mógłby jedno konto mi odstąpić :)
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        mam nadzieje ze rerollnie na ally bo go zgankuje
        wszystkich 36

        z tego co bylo napisane na wowinsider.com to mial zamiar po wbiciu levelu 70 zrobic najazd na stolice ally, ale ze nie wyrobi sie tego zrobic, to poczeka na WOTLK, wbije lvl 80 i wykona plan doskonaly

        dla mnie to troche chore, ale z drugiej strony trzeba ogromnego samozaparcia, koordynacji zeby panowac nad tym, i kuuupe zbednej kasy

        /salute
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         lol co za typek, ciekawe kiedy kopnie w kalendarz od tego grania :)
         • avatar
          Pawlox
          0
          Niezły sprzęt ma...ciekawe jakie łącze internetowe, skoro gra wszystkimi postaciami naraz xD