Gry komputerowe

Ważna aktualizacja gry World of Warplanes - poprawiono system lotu i sterowanie myszą

przeczytasz w 1 min.

Wargaming wprowadza do World of Warplanes nowy model lotu i poprawia sterowanie za pomocą myszki.

World of Warplanes gra beta aktualizacja

Wargaming większości osób kojarzy się zapewne z odnoszącą spore sukcesy grą World of Tanks. Nie jest to jednak jedyna produkcja, której producent ten poświęca swoją uwagę. Coraz głośniej powinno być również o World of Warplanes.

Jest to kolejna gra MMO, ale tym razem zamiast czołgów w roli głównej występują różnego rodzaju maszyny latające - od lekkich i zwinnych myśliwców, przez ciężkie samoloty na bombowcach kończąc. Obecnie produkcja ta znajduje się w fazie beta, która cały czas jest rozwijana i udoskonalana.

Efektem tego najnowsza aktualizacja, która przynosi ze sobą przede wszystkim poprawiony system lotu oraz lepsze sterowanie za pomocą myszy. Poza tym poprawiona została również grafika, która dodać ma podniebnym starciom jeszcze większej wiarygodności.

„Sześć miesięcy pracowaliśmy nad dopracowywaniem modelu lotu, tak aby był on dopieszczony w najdrobniejszych detalach i w końcu jesteśmy zadowoleni z rezultatów. Teraz gdy zmaksymalizowaliśmy wygodę i ergonomię sterowania samolotami, myślenie taktyczne i umiejętności bojowe wysuwają się na pierwszy plan.” - Anton Sitnikau, producent World of Warplanes


Źródło: pcgamer, inf. prasowa

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Devio
  11
  Jak narazie to WarThunder bije na głowe WoWp
  • avatar
   Jericho
   9
   Dokładnie. WoWp nie przebije już WT, nawet dzięki popularności WoT'a.
   • avatar
    Marked
    4
    Niestety ale bitwy powietrzne w wykonaniu Wargamingu są zwyczajnie kiepskie.Nie ma co liczyć na sukces podobny do WoTa.
    • avatar
     Devio
     3
     World of Tanks przestałem grać po jakimś czasie jak wszedł patch gdzie strzelasz na chybił trafił, przecież to jest smieszne co oni robią z tą grą w tej grze nawet jak jestes dobrym graczem nie będziesz najlepszy tutaj każdy musi byc równy.Raz pocisk leci w góre raz w dól,prawo,lewo fajna wyliczanka aż chce sie grać ;]
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Pożyjemy zobaczymy jak dobrze pamiętam to w World of tanks nik nie pokładał nadzieji.
      • avatar
       chmalik
       0
       Tanki są super (moja subiektywna ocena) natomiast samoloty nie zrobiły na mnie większego wrażenia :( sądzę, że żadne poprawki już tego nie zmienią.
       Czekam natomiast niecierpliwie na wprowadzenie zapowiadanych od dawna okrętów :) znając życie to muszą jeszcze ze 2 latka upłynąć zanim wejdą beta testy :)
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Problemem nie jest gra, ale sami gracze. World of Warplanes to walka w trójwymiarowej przestrzeni, więc teamplay, słowo nieznanie zbyt wielu graczom, ma tu kolosalne znaczenie. Wspieranie i ochrona bombowców, współdziałanie par myśliwców itd. to będzie crème de la crème tej produkcji. Dla klanów WoW będzie polem do popisu, niestety dla samodzielnych graczy może stać się drogą (lotem) przez mękę...