Gry

Wracamy do świata Jumanji - w wyjątkowej ciszy

przeczytasz w 2 min.

Jumanji to znane i przez wielu lubiane uniwersum. Ostatnio na nowo słyszymy o nim nieco więcej, do czego dobrze miało pasować także Jumanji: The Video Game. Póki co sytuacja wygląda jednak inaczej.

Gra Jumanji: The Video Game jest już dostępna

Twórcy gry Jumanji: The Video Game może i nie zasypywali nas nadmiarem materiałów i informacji, ale dość systematycznie przypominali o zbliżającej się premierze. Ta właśnie się odbyła, ale bez większego rozgłosu. Jumanji: The Video Game trafiło na PC oraz konsole Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch. Polskim wydawcą gry została Cenega, ale można spodziewać się tutaj jedynie angielskiej wersji językowej.

Jeśli nie mieliście okazji usłyszeć o tym tytule, to być może już po spojrzeniu na premierowy zwiastun zorientowaliście się, iż gra bazuje na filmie Jumanji: Przygoda w dżungli. I nie powinno to zaskakiwać, ponieważ okazał się on sporym sukcesem i w efekcie tego już wkrótce w kinach pojawi się Jumanji: Następny poziom.

Twórcy przygotowali przygodową gry akcji, w której gracze obserwują wydarzenia z perspektywy trzeciej osoby. Poza walką z przeciwnikami trzeba tutaj uważać również na pozastawiane pułapki i niebezpieczne zwierzęta. Rozgrywka nastawiona jest na kooperację dla 4 graczy (chociaż dostępny jest tryb dla 1 gracza), którzy mogą wcielić się w bohaterów znanych z przywoływanego filmu. Cel? Odnalezienie klejnotów jumanji i ocalenie świata.

Jumanji: The Video Game

Niestety, na ten moment trudno powiedzieć o Jumanji: The Video Game coś więcej

Zazwyczaj przy okazji premiery gry możemy wspomnieć o pierwszych recenzjach. Tutaj jest niestety inaczej, Internet na temat Jumanji: The Video Game milczy. Trudno zatem powiedzieć, czy warto po ten tytuł sięgnąć. Opublikowane dotychczas materiały i krótkie notki prasowe to zdecydowanie za mało. Wnioski wyciągane na podstawie tych pierwszych nie u wszystkich są szczególnie pozytywne.

Zapewne wkrótce zaczną pojawiać się komentarze od graczy, którzy zdecydowali się zakupić grę. Jeśli sami to zrobiliście, koniecznie podzielcie się swoimi odczuciami.

Źródło: BANDAI NAMCO Entertainment Europe

Warto zobaczyć również:

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Duparomana
    1
    Ale to jest słabe!!!