Gry

Wybawcy Uldum - premiera nowego dodatku do Hearthstone

przeczytasz w 1 min.

Blizzard ogłosił nowy dodatek do Hearthstone. "Wybawcy Uldum" - bo taki tytuł nosi najnowsze rozszerzenie- ukaże się już w sierpniu.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Blizzard przygotował drugi dodatek w Roku Smoka. Już w sierpniu Hearthstone zostanie rozbudowany o kolejną przygodę zatytułowaną "Wybawcy Uldum."

W najnowszym rozszerzeniu gracze po raz kolejny pokierują Ligą Okdrywców, która odwiedzi starożytne Uldum, aby pokonać Arcyzłoczyńce Rafaama i jego popleczników z Ligi Z.Ł.A. Do zabawy włączone zostanie 135 nowych kart - wśród nich pojawią się "plagi", czyli karty klasowe, których efekt będzie działać na całe pole bitwy. Nowością jest także cecha "odrodzenie" - sojusznicy posiadający taką zdolność powrócą na stół po "pierwszej śmierci" z jednym punktem życia. W grze pojawią się ponownie  "zadania" - karty, które po spełnieniu określonych warunków dają bohaterowi nowe zdolności.

W najnowszy dodatek zagramy już 6 sierpnia. Każdy gracz, który zaloguje się do gry w ciągu 90 dni od premiery, otrzyma losową kartę "zadania" z nowego rozszerzenia. Niestety sama przygoda związana z Ligą Odkrywców otrzyma premierę w późniejszym terminie niż zestaw kart.

Przedsprzedaż pakietów już ruszyła.

źródło:https://playhearthstone.com/pl-pl/

 

Warto zobaczyć również:

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  ThePinkGuy
  0
  Na stronie Hearthstone, jest napisane "Najnowsze rozszerzenie do Hearthstone – Wybawcy Uldum – zadebiutuje 6 sierpnia"
  • avatar
   ThePinkGuy
   0
   Liga Odkrywców, nie Okdrywców