Gry

Wygląda na to, że Agent 47 nadal w formie

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
5 komentarzy Dyskutuj z nami

Hitman 3 jest już naprawdę blisko. Jak prezentuje się najnowsza odsłona serii, która nie wymaga bliższego przedstawiania? Pojawił się mały przedsmak odpowiedzi na to pytanie.

Gameplay z gry Hitman 3

Nie od dziś wiemy, że Hitman 3 będzie stanowił zwieńczenie tzw. nowej trylogii, do której zaliczają się również Hitman z 2016 roku i Hitman 2 z 2018 roku. Trudno przypuszczać czy przewidywać, że będzie końcem całego cyklu, aczkolwiek po premierze twórcy zapewne poświęcą się nowemu projektowi, zapowiedzianej ostatnio grze o Jamesie Bondzie.

Póki co cała uwaga skupiona jest jednak wokół kolejnej odsłony przygód Agenta 47. A te znów będą rozsiane po całym świecie, twórcy rozrzucą poszczególne misje po różnych miastach. Jednym z nich jest Dubaj, gdzie wszystko ma się rozpocząć. W jaki sposób? Materiał przygotowany przez redakcję Game Informer uchyla rąbka tajemnicy.

Hitman 3 zadebiutuje już w styczniu

Wygląda obiecująco? Jeśli tak, bo największych fanów serii zachęcać raczej nie trzeba, to dobrą wiadomością będzie zapewne fakt, iż na premierę nie trzeba długo czekać. Początek nowego roku to w branży gier zazwyczaj bardzo spokojny okres. Tym razem jest podobnie, aczkolwiek wśród premier stycznia znalazł się właśnie Hitman 3. Gra ma zostać udostępniona 20 stycznia, pozostaje mieć nadzieję, że nic nie zmieni się na ostatniej prostej.

Hitman 3 trafi na PC z Windows 10 oraz konsole PlayStation 4, Xbox One, a także PlayStation 5 i Xbox Series X. Warto pamiętać, że w przypadku wersji PC czasową wyłączność (12 miesięcy) ma Epic Games Store. Twórcy przewidzieli też opcję rozgrywki w trybie VR.

Źródło: Game Informer

Warto zobaczyć również:

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  rmenoazzon
  Google płaci teraz od 17488 USD do 23500 USD miesięcznie za pracę online w domu. Dołączyłem do tej pracy 2 miesiące temu i zarobiłem 21540 $ w pierwszym miesiącu na tej pracy. Mogę powiedzieć, że moje życie zmieniło się - całkowicie na lepsze! Sprawdź, co robię.......

  workreviews10.com
  -1
 • avatar
  bIebIebleble
  Wygląda na to, że się powtarzasz.
  -4
 • avatar
  2karim-bendjilal5
  Google płaci teraz od 17488 USD do 23500 USD miesięcznie za pracę online w domu. Dołączyłem do tej pracy 2 miesiące temu i zarobiłem 21540 $ w pierwszym miesiącu na tej pracy. Mogę powiedzieć, że moje życie zmieniło się - całkowicie na lepsze! Sprawdź, co robię........

  workreviews10.com
  -16
 • avatar
  Ahura
  bedem groł
 • avatar
  Ciekawski_
  Naprawdę nie możecie banować tych spamerów?