Gry

Wystartowała oficjalna strona PlayStation 5

przeczytasz w 1 min.

Sony jest naprawdę oszczędne w ujawnianiu informacji związanych z konsolą PlayStation 5. Wprawdzie właśnie uruchomiło poświęconą jej stronę internetową, ale póki co trudno doszukać się tam jakichkolwiek szczegółów.

Oficjalna strona PlayStation 5 już działa

Oficjalna strona internetowa PlayStation 5 dostępna jest pod tym adresem. Nie nastawiajcie się jednak na to, że po udaniu się na nią dowiecie się czegoś nowego. Póki co w oczy rzuca się komunikat, za pośrednictwem którego Sony przypomina, że nie jest gotowe na ujawnienie nowej generacji PlayStation. Strona dostępna jest również w języku polskim, chociaż w przeciwieństwie do anglojęzycznej wersji brakuje tu póki co opcji skorzystania z newslettera.

„Zaczęliśmy prezentować niektóre z niesamowitych funkcji, w jakie wyposażona będzie konsola PlayStation 5, nie jesteśmy jednak jeszcze gotowi, by w pełni ujawnić nową generację PlayStation. Zarejestruj się poniżej, aby być jedną z pierwszych osób, które będą otrzymywać najnowsze informacje w momencie ich publikacji, w tym wiadomości o dacie premiery i cenie PS5 oraz zapowiadanej gamie gier premierowych na PS5.”

Data premiery (ta przybliżona) PS5 to jeden z niewielu konkretów

Poza powyższym komunikatem warto odnotować wzmiankę mówiącą o tym, iż premiera konsoli odbędzie się w okresie świątecznym 2020 roku. To niestety jeden z bardzo nielicznych konkretów, jakie do tej pory ujawniło Sony. Nieoficjalnie mówi się, że określenie to chociaż utożsamiane z grudniem może w tym przypadku oznaczać koncówkę listopada.

Wątpliwe, aby to właśnie na uruchomionej stronie w pierwszej kolejności pojawiły się najważniejsze informacje. Zostaną one umieszczone tam chwilę po konferencji prasowej. Data tej ostatniej to, a jakże, tajemnica.

Źródło: playstation

Warto zobaczyć również:

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Matrix100000
  -1
  https://tiny.pl/t6qkr
  • avatar
   Torrentowy Pirat
   -7
   To po prostu hit murowany. Nie ma innej opcji. Wyjście PS piąteczki będzie jak objawienie Jezusa Chrystusa, na które każdy czeka i wcale nie przesadzam.

   Gry są już od dawna klepane przez najbardziej uzdolnione studia Sony, a więc jest na co czekać.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Hehehe, hype nakręcony, a konsola na półki trafi dopiero w grudniu tego roku :D pewnie pudłobox też celuje w ten termin.