Smartfony

Kolejne źródło sugeruje wyświetlacz Infinity Display w Galaxy A5 (2018)

przeczytasz w 1 min.

Galaxy A5 (2018) przypominać może droższe modele koreańskiego producenta. Wyświetlacz o smukłych ramkach powinien pomóc mu w zdobyciu popularności.

Spodobały Wam się smartfony Galaxy S8Galaxy S8+, ale ich ceny zniechęcały lub wręcz uniemożliwiały zakup? Wiele wskazuje na to, że wyjściem z sytuacji może okazać się sięgniecie po Galaxy A5 (2018).

Nie od dziś mówi się, iż cała (lub prawie cała) seria Galaxy A (2018) będzie mogła pochwalić się wyświetlaczami Infinity Display. Tym razem potwierdzają to zapisy z HTML5test. Przypomnijmy, iż mowa tu przede wszystkim o smukłych ramkach i proporcjach 18,5:9. Rozdzielczość będzie najpewniej niższa niż we flagowcach, ale nie powinno to odstraszać, ponieważ wartość 2220 x 1080 pikseli będzie dla wielu w pełni wystarczająca.

Infinity Display w Galaxy A5 (2018)

Nie zaskakuje wzmianka o systemie Android 7.1.1 Nougat. Galaxy A5 (2018) powinien pojawić się jednak na początku przyszłego roku, miło byłoby gdyby ostatecznie zadebiutował z nowszą wersją systemu.

Poza tym specyfikacja smartfona obejmować ma procesor z serii Exynos, 4 GB RAM i 32 GB rozszerzalnej przestrzeni na dane. Obudowa będzie wodoszczelna (IP68).

Źródło: pocketnow, @OnLeaks

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  vegasnight9
  11
  Zła wiadomość. Wiele ludzi chce proste ekrany. Jak tak dalej będzie to nawet seria J dostanie ten zagięty badziew którego jedynym celem jest szpan kosztem wygody
  • avatar
   tommo1982
   -3
   Klon iPhone. Kolejny. Nie podobają mi się te nowe telefony. Co nie spojrzę to wygląda to tak samo, a sprzedaję te urządzenia. Zastanawiałem się czy nie wymienić już leciwego LG L9 II ale nie ma na co. Nie chcę czegoś co wygląda jak iPhone. Tyle było ładnych i przyjemnych dla oka telefonów. Teraz nawet LG poszło tą samą drogą co inni. No, Q6 jest całkiem ciekawy tylko cena dla mnie za wysoka.