Smartfony

Wyświetlacz może zajmować aż 90% przedniego panelu Galaxy S9

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
19 komentarzy Dyskutuj z nami

Zauważalna korekta ma być możliwa poprzez delikatne odchudzenie górnej i likwidację dolnej ramki.

Wiele wskazuje na to, że następcy Galaxy S8Galaxy S8+ nie przyniosą dużych zmian w zakresie stylistyki. Nie znaczy to jednak, że producent nie skoryguje niczego.

Wedle źródeł redakcji sammobile, Galaxy S9 (i najpewniej również Galaxy S9+) przynieść mają jeszcze bardziej imponujący współczynnik screen-to-body. Jeśli przecieki zostaną potwierdzone, wyświetlacz może zajmować aż 90% przedniego panelu nowego flagowca.

Dla przypomnienia dodać należy, iż w Galaxy S8 i Galaxy S8+ współczynnik screen-to-body wynosi około 84%. Zauważalna korekta ma być możliwa poprzez delikatne odchudzenie górnej i likwidację dolnej ramki. Z tego względu przekreślane są ostatnie rendery, na których wprawdzie nie widać całego wyświetlacza, ale ramki wydają się identyczne jak w Galaxy S8 i Galaxy S8+.

Galaxy S9 render

Być może zostanie to potwierdzone już podczas targów CES 2018. To właśnie na nich producent przedstawić powinien pierwsze oficjalne informacje na temat Galaxy S9 i Galaxy S9+.

Źródło: sammobile

Komentarze

19
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Blackshadow
  za mało. Czekam na 120%
  12
 • avatar
  Kynareth
  preferowałbym bym lepszą baterię i lepszy aparat fotograficzny
  8
 • avatar
  Silver
  Wincyj ekranuf.... To już powoli chore się staje. To jak zaokrąglenia w Szajsungach Edge ni to poręczne ni to potrzebne tylko bajer. Flagowe telefony nie dość, że stają się coraz droższe to i dziwniejsze dla zwykłych ludzi.
  3
 • avatar
  Nalovp
  Polskie chińcyki hejtują samsunga....heh xiaomi lepsze bo tanie :D
 • avatar
  Gatts-25
  To CHINY ich już wyprzedziły bo tyle jest telefonów do kupienia za nie co ponad 1000złotych z MEDIATEKIEM nowym i ekranem na poziomie 91% body ratio.
 • avatar
  lysycoprobo
  przecież niedługo pewnie ich premiera będzie hajs się musi zgadzać
  -2
 • avatar
  mgkiler
  Elegancki wygląd gdzie 90% powierzchni zajmuje wyświetlacz. A potem ładować w case, który sprawi, że już tylko 70% powierzchni stanowi wyświetlacz.
  -3
 • avatar
  musslik
  ło matko bosko aż 90%
  -4